• Sor
  • Bence

Sorum erkeklere..sevgiliniz sinirlendiğinde salak aptal gerizekalı mal diye laflar kullansa ne düşünürsünüz?

tamam bu son küfürle ilgili soru..anladım erkekler genel olarak küfür eden kız sevmez..peki sadece salak aptal mal gerizekalı...diyebilirmiyim?... Daha Fazla

En İyi Görüş

• "seni lanet olası" veya "kahretsin":) zaten insanın siniri geçiyor o zaman

• amerikan filmleri gibi oluyo...olmaz..

• özelliği o zaten

Erkekler Ne Diyor 5

• Yine mi sen?Dedik ya içinden nasıl geliyorsa öyle davran..

• her erkek senin gibi değilki:((

• Öncekileri Göster
    • küfür eden erkek hiç sevmem..evet demekki bana benzeyen biride küfür eden bi kız sevmez..tamam ya bıraktım küfürü..valla bak çok yardımcı oldun..kendim gibi biri küfür eden bi kız istemez

• amacımız sizlere yardımcı olup huzurla uykuya dalmak:)

• kaybol gözüm görmesin bir dahada beni arama derim kapatırım suratına bana değer vveren insan böyle asla konuşmaz ne kadar sinirlensede

• Erkeklere göre hayatınızı şekillendirmekten ne zaman vazgeçeceksiniz?

• merhaba :)

• Öncekileri Göster
    • şimdi sen erkeklere göre hayatını şekillendirmediğini mi iddia ediyorsun?

• düşündüm şekillendiriyorum..ama bu sonuçta benim mutluluğum için...yani erkeklere gör hayatımızı şekillendiririm..ama kendim için..ideal bir kız olabilmek için..ideal bir kız olduğumda ideal bir eş bulma olasılığım artar:))

• sevgiğimin "alak aptal gerizekalı mal" oldugunu düşünürüm :)

Kızlar Ne Diyor 3

• en fazla mal der, odun der; alınmıyorum ya. kişiye göre değişir bu bence

• Oturmayı kalkmayı bil,nerde nasıl davranacağını bil.Kızınca küs küsünce,naz yap.Naz yapınca tatlı ol...Küçük yaramaz çocuk gibi sevil.Küfür etmek bir çirkinliktir.Bunlara hiç gerek yok.Sadece kendin ol doğa ol saf ol her zaman iyiyi düşün.Çirkin düşünme :) Çünkü erkekler her zmn güzelden ziyade eli ayağı düzgün,oturmayı kalkmayı bilen,edepli,saygılı kızlardan hoşlanır.Zaten bu şekilde olan bir kız nasıl çirkin olur ki ?Konuda bu zaten... İlk kendine saygın olucak.Sonra o sana saygı gösterecek... Çözüm bu. Küfüre hiç gerek yok. :)

• haklısın

• Gıcık de kurtul :))

• bak bu olabilir galiba..ya kızız diye tüm yaşama hakkımızı gidiyo:((

• ben kişiisne göre davranıyorum ama hiç söylemeemek en güzeli :)

Yükleniyor...