Sevgilime hediye hazırlamak istiyorum!!

arkadaşlar bana pasta,slayt,fotoğraf çıkartma haricinde değişik fikri olanlar söyler mi acaba akıl verin bana kendim bir şeyler yaratmak istiyorum

Güncellemeler:
kızlar siz de yardımcı olun lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bira almalısın gercekten hayır dıyemıcek ve senı cok sevıcek bırahaya hayır dıyen erkek yoktur sanırım al elıne bıra gıt kapısına

• ciddi mi?

• vallaha en yakın arkadasımın en yakın arkadsım olma sebebı bana bıra getırmıs olmasıydı :D dusun yanı

• alla alla:D

Erkekler Ne Diyor 3

• hediye hazırlamak istiyosan bir tane spor kravat al ince olanlardan üstünü taşlarla süsle güzel hediye olur

• Sevgilin tek kalıyorsa en güzel hediye evini toparlamak yada yemek yapmak olur.Ailesiyle kalıyorsa boncuklu falan bişeyler yapabilirsin

• yemek ısmarlasan

Kızlar Ne Diyor 2

• şıpsevdi sakızları biliyosun. onlardan bolca al içinde çıkan kağıtlar var ya biriktir onları güzel bir not defteri al ve yapıştır kağıtları sonra orda yazanlarla ve sizinle ilgili küçük notlar yaz mesela aşk.. yağmurda el ele yürümektir yazıyo birlikte ıslandığımız günü hatırlıyo musun gibisinden şeyler çok hoş sevimli bişey yapmak istersen tercih edebilirsin :)

• evet güzel aslında ama hoşlanır mı acaba üniversiteye giden bir çocuk:D

• Öncekileri Göster
    • evet manevi bir şeyler başka yok mu aklında:)

• fotoğrafınızı bardağa bastırabilirsn, bir albüm yapabilirsn kendi fotoğraflarınızdan, kendin yaptığın bir pastayı ona verebilirsn, plaket yaptırabilirsn üzerine hayatıma kattığın anlam için teşekkür ederim gibisnden bu tür şeyler olabilir klasik gibi görünsede mutlu eder insanı :)

• 365 tane küçük kağıt yaz her güne özel bi söz yaz ve bi kavanozun üstüne her gün benim için önemlisin ve her notu sanah uyandığında benimle paylaş yaz.. 1, kagıda yaz mesela sen meleğimsin.. anlatabildim mi?

Yükleniyor...