• Sor
  • Bence

Göğüsün sol tarafında batma şeklinde ağrı

Dün geceden beri göğsümün sol tarafında batma şeklinde şiddetli bir ağrı var bu ağrı derin nefes alırken ortaya çıkıyor adeta bıçak saplanıyor onun... Daha Fazla

Güncellemeler:
sigara kulanmıyorum 22 yasımdayım baska herhangi bir sikayetim yok sadece derin nefes alırken ve ani harekette göğüsümün sol tarafına bıcak splanıyor

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 7

• kas tutulması olabilir cereyanda kalmışsındır.kas gevşetici jel kullanabilirsin.

• bende aynı durmu yaşadım soğuktan oluuyor trlemişsndir rüzgara kaptırmışsndır kendini oluyor yani ben çok yaşıyorum bunu

• soğuk almışsın önceki günde bende oldu aynısı terleyip soğumaktan sakın..

• Çok basit :) Rüzgar yemişsin, yel girmesi denir ve acayip derecede ağrısı vardır :) Korkutur insanı ama bir Bengay işini görür o meretin. Gönderebileceğin biri varsa yahut sen gidebilecek durumdaysan doğru bir eczaneye hadi çabuk zaman kaybetme.

• bronşit olabilir. bi kaç güne geçer zaten. ama yinede doktora görün

• doktora git derim

Erkekler Ne Diyor 3

• Üşütmüşsün.

• Rüzgarda kalmışsındır büyük ihtimalle.Düşük ihtimal kalp ritminde sıkıntı olabilir.

• Kalp zarının hastalıkları yani (perikardit) gibi görünüyor sigara içip içmemenle alakalı değildir. bazı virüs lerin kalp zarına yerleşmesi ile oluşur. ağrın sürekli mi yoksa dinlenince tamamen geçiyor mu? sırt üstü yattığın zaman ağrı oluşuyor mu?

Yükleniyor...