Depresyondayim, sevgilime huzur vermiyorum yardim edin lutfen?

Gizli Üye
Sevgilimle 2,5 yildir beraberiz ayri ulkelerdeyiz.
bu aralar sikintilari var borclari var ailesiyle arasi kotu..
Uzun bir donem issizdi, bir kac gundur yeni ise girdi..
şu an ben hasta kaliyorum evde, depresyon ilaclarina basladim kafam dolu panik basladi :(

Sevgilimi her saat arayip iyi oldugu ogrenmek istiyorum, ulasamadimmi korkuyorum. Ilaclar ilk iki hafta daha kotu yapiyormus doktorumun anlattigina gore..

En yakin arkadasina yazardim seninle mi ulasamadim diye, oda beni engellemis.. biktirdim herkesi hic iyi degilim...

Sizce ne yapmam lazim bos gunlerimde, kafayi yiyorum resmen hayatimin merkezi olmus cok yipraniyorum..
gunde kac defa arayim, mesaj atayim bana yardimci olurmusunuz...
Depresyondayim, sevgilime huzur vermiyorum yardim edin lutfen?