Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Rüyamda sevdiğimi adamı gördüm, bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyamda sevdiğim adam ben uyurken beni öpüyordu ben yataktaydım hava kasvetliydi yan dönmüştüm böyle gözlerimi açınca yine o pozisyondaydım.. Şimdi o bana çok kızgın. Ne kadar sevse de çok kızgn. Sildik birbrmizi ama beni unutamicani biliorm. Bu rüyanın anlamı nedir..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• aynı pozisyonda uyumaya devam et :/

0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ne olduada sildiniz bir birinizi

0|0
  • hava kasvetliydi :)

beni unutamaz diye avunmak doğru değil

0|0
  • Her rüyada anlam aramamak lazım

0|0
  • Seni gerçekten seviyormuş işte :)

0|0
  • Özlemişsin, onu istiyorsun.

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım çok fazla düşünmüşsün ve bilinç altına yerleşmiş. Benimde sevgilimle aram kötü olduğu zaman sabaha kadar sürekli bu tip rüyalar görüyorum..

0|0
    • Evet o gece oldu hatta benim de cok ilginc .s beni gercekten sevdigine dair.bir.isaret istemistm allahtan o ruyayi gordm iste :D

• Aslında rüyadan çıkardığımız anlamlara çok fazla kendimizi kaptırmamız doğru olmaz ama bir umut işte. :) Benimkiler hep olumlu sonuç verdi umarım seninki de o şekilde olur. Belki kızgınlığı geçmiştir sana karşı şu an senden bir atak bekliyordur, istersen rüyanı ona da anlatmayı dene :) Sonuç olarak ne kaybedersin ki?

• bence rüya ile bir yola girme ben dün böyle bişey yaptım. bir adım attım ama o çoktan vazgeçmiş rüyadan bir anlam çıkarmayalım

• sana nasıl yardımcı olabiliriz ?

0|0
Yükleniyor...