Sevgilim beni fiziğim için kullandı?

selinlikli_01
Aekadaşlar şuana kadarki beraberliğimde sadece 1 ni sevmiştim gerçekten. Onunda beni sevdiğini zannetmiştim çünkü yaptığı şeylerle falan beni sevdiğine inandırdı. yani aklımın ucundan geçmezdi benimle fiziğim için çıktığı. Şu son zamanlarda kavga ediyorduk. sonra birden bana seni hiç sevmedim güzelliğin ve fiziğin için çıkmıştım zaten dedi. Bunu duyduğumda şok oldum. çünkü asla böyle düşünmedim. Şimdi ise ona tabikide geri dönme isteği falan yok hatta nefret ediyorum. Şimdide gelip sürekli mesaj atıp duruyor ne yapmaya çalışıyor? zaten diğer birlikteliğimde de böyle şeyler oldu. Yani fiziğinin güzel olması sandığınız kadar güzel bişi değil arkadaşlar yolda rahat yürüyemiyorum babam yaşındaki adamlar bakıyor. Okulda etek ve pantolon var ben pantolon giyiyorum etek giyemez halde geldim. Yani sizce ne yapmalıyım. kilo almayı denedim. alamıyorumda :/
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar amacım dikkar falan çekmek değil gerçekten yardıma ihtiyacım var. Fikir alayım diye paylaştım pişman oldum. gerçekten bana fikir verecek olanlar yorum yapsın.
Güncellemeler
+1 yıl
Önyargılı olan insanlar lütfen yorum yapmasınlar :))
Sevgilim beni fiziğim için kullandı?