İçimde tuhaf bir burukluk kırgınlık var geçmesi için ne yapmalıyım? Ve unutmak için ne yapmalı?

Ya arkadaşlar aslında bugün 5 yıldır var olan tüm ümitlerimin kökten yıkıldığı bir gün.Benim üniversiteden tanıdığım bir erkek arkadaşım vardı.(arkadaş sadece) Çocuktan çok hoşlanıyordum.Çocuk öyle yakışıklıydıki anlatamam okulun kızlar tuvaletinin bir numaralı gündemiydi hep o çocuk.Manken gibi kızlar koştu peşinden.Çok kızdan teklif aldı.Hiçbirini kabul etmiyordu teklif edenlerlede iletişimini kesiyordu.Bende aşıktım ona ama benim aşkım ayrı bişeydi.Hatta biz 3 kız kanka birden çocuğa aşıktık ama aşkı en kuvvetli olanı bendim.Tüm gelen teklifleri red ettim sadece onu bekledim.Kendim teklif edemedim çünkü iletişimini koparıyordu edenlerle.23 yaşındayız şimdi.Çocuğun babası eski milletvekiliydi.İş adamıydı.(2 dönem 2011'de giremedi.)Herşey vardı yani çocukta.Bugün duydum ki Vali Beyin kızıyla nişanları olacakmış yakında.Haberim yoktu herkesten saklamışlar ciddileşene kadar.Yıkıldım içimde acayip bir kırgınlık burukluk hissi var.Belki nişanlanacağı kız normal bir kız olsa bukadar acı hissetmezdim.Gözümden yaş bile aktı istemsiz.Sabah iş görüşmem var elimi kaldıramıyorum nasıl kurtulabilirim? Sabaha iyi olmam lazım.Bide nasıl tamamen unutabilirim onu?


0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

 • oluyor böyle şeyler ben bir an önce ağlamayı kesip önüne bakmalısın. ilk olarak herkesin peşinde olduğu hayal kurduğu bir çocukla birlikte olman zaten seni üzerdi. her kızın onu istediğini bilecektin seninle onu ayırmak için hep bir çaba içinde olacaktılar arkadaşların bile belki ayırmaya çalışacaktı. ben eminim kendini toplayıp biraz dışarı çıksan kendine gelirsin. kendine vanilyalı dondurma al ve sahilde yürü. kulağındada neşeli müzikler olsun. aşkla ilgili değil. zor ama kabullenmek gerek..

  1|0
  • Şikayet

   Evet evet çok teşekkür ederim aynen dediğini yapıcam şimdi.Haberi aldığımdan beri evde salak gibi oturuyorum şimdi kendimi dışarı atıcam sahile gidicem ve aynen dediğin gibi bir dondurma alıcam kulaklığımıda alıcam yanıma ve unutmaya bugün akşamdan başlıycam.Çünkü artık bu işin hiç oluru yok.Ümitler sadece beni daha çok üzer yıpratır napalım kısmet değilmiş diyip bu gün akşamdan sonra yeni hayatıma başlıycam ve artık gelen teklifleri direk red etmiycem.Çok sağol valla aynen dediğini yapıcam.

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   Evet canım arkadaşı aradım şimdi 1 erkek 2 kız çıkıcaz gelsinler diye bekliyorum.Çok sağol tekrar.

  • Şikayet

   sen sağol afiyet olsun :)