İçimde tuhaf bir burukluk kırgınlık var geçmesi için ne yapmalıyım? Ve unutmak için ne yapmalı?

Ya arkadaşlar aslında bugün 5 yıldır var olan tüm ümitlerimin kökten yıkıldığı bir gün.Benim üniversiteden tanıdığım bir erkek arkadaşım... Daha Fazla

En İyi Görüş

• oluyor böyle şeyler ben bir an önce ağlamayı kesip önüne bakmalısın. ilk olarak herkesin peşinde olduğu hayal kurduğu bir çocukla birlikte olman zaten seni üzerdi. her kızın onu istediğini bilecektin seninle onu ayırmak için hep bir çaba içinde olacaktılar arkadaşların bile belki ayırmaya çalışacaktı. ben eminim kendini toplayıp biraz dışarı çıksan kendine gelirsin. kendine vanilyalı dondurma al ve sahilde yürü. kulağındada neşeli müzikler olsun. aşkla ilgili değil. zor ama kabullenmek gerek..

• Evet evet çok teşekkür ederim aynen dediğini yapıcam şimdi.Haberi aldığımdan beri evde salak gibi oturuyorum şimdi kendimi dışarı atıcam sahile gidicem ve aynen dediğin gibi bir dondurma alıcam kulaklığımıda alıcam yanıma ve unutmaya bugün akşamdan başlıycam.Çünkü artık bu işin hiç oluru yok.Ümitler sadece beni daha çok üzer yıpratır napalım kısmet değilmiş diyip bu gün akşamdan sonra yeni hayatıma başlıycam ve artık gelen teklifleri direk red etmiycem.Çok sağol valla aynen dediğini yapıcam.

• Öncekileri Göster
    • Evet canım arkadaşı aradım şimdi 1 erkek 2 kız çıkıcaz gelsinler diye bekliyorum.Çok sağol tekrar.

• sen sağol afiyet olsun :)