İçimde tuhaf bir burukluk kırgınlık var geçmesi için ne yapmalıyım? Ve unutmak için ne yapmalı?

Gizli Üye
Ya arkadaşlar aslında bugün 5 yıldır var olan tüm ümitlerimin kökten yıkıldığı bir gün.Benim üniversiteden tanıdığım bir erkek arkadaşım vardı.(arkadaş sadece) Çocuktan çok hoşlanıyordum.Çocuk öyle yakışıklıydıki anlatamam okulun kızlar tuvaletinin bir numaralı gündemiydi hep o çocuk.Manken gibi kızlar koştu peşinden.Çok kızdan teklif aldı.Hiçbirini kabul etmiyordu teklif edenlerlede iletişimini kesiyordu.Bende aşıktım ona ama benim aşkım ayrı bişeydi.Hatta biz 3 kız kanka birden çocuğa aşıktık ama aşkı en kuvvetli olanı bendim.Tüm gelen teklifleri red ettim sadece onu bekledim.Kendim teklif edemedim çünkü iletişimini koparıyordu edenlerle.23 yaşındayız şimdi.Çocuğun babası eski milletvekiliydi.İş adamıydı.(2 dönem 2011'de giremedi.)Herşey vardı yani çocukta.Bugün duydum ki Vali Beyin kızıyla nişanları olacakmış yakında.Haberim yoktu herkesten saklamışlar ciddileşene kadar.Yıkıldım içimde acayip bir kırgınlık burukluk hissi var.Belki nişanlanacağı kız normal bir kız olsa bukadar acı hissetmezdim.Gözümden yaş bile aktı istemsiz.Sabah iş görüşmem var elimi kaldıramıyorum nasıl kurtulabilirim? Sabaha iyi olmam lazım.Bide nasıl tamamen unutabilirim onu?
İçimde tuhaf bir burukluk kırgınlık var geçmesi için ne yapmalıyım? Ve unutmak için ne yapmalı?