Bu kız beni seviyor mu? Sevmiyorsa bu nasıl arkadaşlık? kızlar yardım edin :(

hayatbukadarzormu
arkadaşlar merhaba.

Ben liseye başladıktan 1.-2 ay sonra sınıfıma bir kız geldi.İlk aylarda pek samimi değildik , hatta hiç samimi değildik.Sonraki aylarda sanki bir büyü oldu.Hocanın oturma yerlerini değiştirmesi üzerine kız tam benim önümdeki sıraya geldi. Neyse ilişkimiz merhaba ile başladı.Sonra devamı geldi hemde ne gelmek :D şakalaşmalar espriler havada uçuşuyor.Sınıfta benim en yakın arkadaşım oldu bu kız.Teknolojiyi seven biriyim.telefonuna felan birşey olduğunda direk bana gelir :) sonra telefon numarasınıda aldım ilk zamanlar çok seyrek mesajlaşıyorduk günde 10-20 mesaj felan.sınıfta o beni severdi bende onu :) o zamanlar arkadaş gözüyle bakıyorum.huylarımız isteklerimiz o kadar birbirimize uyuyor ki inanamazsınız :)

sonra bu kız sınıfımdan bir çocukla çıkmaya başladı.kısa bir zaman sonra ayrıldılar.neyse bizim kızla arkadaşlığımız devam ediyor.bana bir gün faceden mesaj atmış mesaj şu ;

"iyi ki varsın hayatımda hiç kimse beni senin kadar mutlu edemedi iyi ki varsınn" sonra bu mesajdan sonra dedim ki tamam kızla samimiyiz o beni seviyor ben onu gidiyim telif edeyim :)

biraz çekingenm kıza facebookdan onu sevdiğimi anlatan biraz uzun bir yazı yazdım.o da 10 dk sonra cevap verdi.o da uzun uzun yazmış ama özet olarak dediği " arkadaş kalalım ama seni kaybetmek istemiyorum" tabii okul zamanı biraz tipsizdim ben :D yani tpisiz demeyeyimde kendime bakmıyordum :D sonra ben okuldan ayrıldım artık kendime bakmaya başladım saç baş kıyafet etrafımdaki kişiler "vayy be fatih bu sen misin yakışıklı" felan demey başladılar :) kızla ama nasıl mesajlaşıyoruz görmeniz lazım.sonra kız eskişehire gitti babasının işi nedeniyle ben ankaradayım.

sonra kız eskişehire gidince bir 3-4 ay mesaj atmadı.bende gitti dedim sildim numarasını.5 ay sonra bir mesaj baktım numara tanıdık değil " selamm :) " diye bir mesaj. kimsin dedim ? ben betül hatırlamadın mı ? dedi. 6 ay sonra tekrar karşıma çıktı kız.

işin enteresan yanı eski sınıfımdan kimseyle konşmayıp tek bana mesaj atması.acayip mesajlaşıyoruz sms paket dayanmıyor

bana her fırsatta "iyi ki varsın" diyor.sen bir tanesin felan iltifatlar.

geçen bana mesaj atmış " sesini duymak istiyorum özledim" diye aradım tam 4 saat konuştuk :) ama nasıl eğleniyoruz :)

söz konusu başka kızlar olunca beni kıskanıyor.trip atıyor "ii tam sen onlara git" felan diyor.

sonra ben bu kıza mesaj attım ben seni seviyorum daha fazla dayanamıyorum , kendim üzülüyorum canımı acıtıyorsun ben seni severken sen beni arkadaş olarak görmen kötü artık konuşmayalım diye."sana inananıyorum felan dedi.neyse sildim numarasını.

3 ay sonra tekrar karşıma çıktı "sen beni bırakıp gittin ben gurumu hiçe sayıp sana tekrar mesaj atıyorum napıyım özledimmm beni bırakma saçmalama diyor" 2 sene aynı sınıftaydık ben 18 kız 17 yasında :)

her fırsatta eskişehere yanıma gel diyor.iyi ki varsın diyor.şimdi bi mesaj daha atmıs "sesini duymak istyrm" diyor.

şimi bu kız beni seviyor mu ? sevmiyorsa bu arkadaşlık ileri degil mi biraz kafam karıştı :(
Bu kız beni seviyor mu? Sevmiyorsa bu nasıl arkadaşlık? kızlar yardım edin :(