Rakı ile giden et türleri neler?

balık demeyin arkadaşlar nefret ederim başka köfte tarzından sonra gidebilecek et çeşitleri biliyormusunuz paylaşırsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tavuk sote ve kavun eşlik edebilir ..

• aynen

Kızlar Ne Diyor 5

• bıldırcın eti dene

• en iyi zıkkım eti gider...

• esek eti

• hım daha önce denedin yani :)

• sen kediyle doymassın

• kedi eti diye düşünüyordum bende :)) zzzz

• balik eti

• sana afiyet olsun balıklada balık etliylede ;)

• Evet

• balık etli gibi mi ? :)))

• Öncekileri Göster
  • rakı candır hertürlü gider ama ben etle balıkla filan sevmiom kavunla peynir olsun yanında bide adam akıllı muhabbet etcek bi arkadaş tamam yeter cok bile :D

• afiyet olsun :)

• karnım acıktı ya yazdıklarından sonra ben gidiyom bişeyler yemege arkadaş:D

• muhabbetçim var etde olsa beyaz peyniri asla eksik etmem zehiri alır cünki. ama karar verdim tavuk göğsü ve kanat etini ayıklayıp belkide pirzolasından sac kavurma yapacam biberli falan.

Erkekler Ne Diyor 15

• Balıksız rakı düşünülemez hacı. Onun dışında sac kavurma olacak. Ohhh bol acılı

• ;)

• anam anam sac kavurma he :)))

• Kuru Et Gider :):)

• kırmızı et ve köfte .

• En etlisinden kavun.. :)

• köfteyle rakımı olur . balıktan nefret edıyosan rakıyıda terket. allttan kebabı ye pirzola soyle ufaktan meze ya. yada yogurtlugıller uygun. yada içme sen bosver..

• Rakı ile tavuk etide gider;dana etide.

• pastirma

• sade ?

• çiğ kıyma

• hahah şaka dedim evlat.. rıza babanın sana tavsiyesi tavuk veya kül bastı..

• çiğ kıyma mı hacı midemizemi oturtturcan :) zaten karar verildi tavuk yapılcak :)

• Kebap.. Çiğ köfteylede fena olmuyor..

• kardeşş şimdii biz ankarada kızarmış tavuk sölreiz genelde birde sac kavurmad a güzel olur . yani gittiğimiz meyhnalerde bunlar vardır genelde :)

• çöp şiş ..

• rakı + kurban eti + hurma + güllaç değişmez menüm.

• Erkek Adamda Alkol KISIRLIK yapıyor.Çocuk olmaz haberin olsun..EN güzel meze bu olur :)

• tamam kardeşim :) afiyet olsun :)

• atarım ben daha onu 2. gününe sagol uyarın için ;)

• :) :) hacı banane :) zıkkım iç :D hacı yapma etme bee

• Öncekileri Göster
  • Rakıyla sadece beyaz et gider... Balık veya tavuk... Kırmızı etle rakı midede rahatsızlık yapabilir...

• hım yani yenilebilecek şeyler sınırlı diyorsun ?

• Adana, urfa ve fıstık kebabı severim ben.

• kebap rakı şalgam zaten yaptıgım birşey farklı birşey denemek istiyorum

Yükleniyor...