Rakı ile giden et türleri neler?

balık demeyin arkadaşlar nefret ederim başka köfte tarzından sonra gidebilecek et çeşitleri biliyormusunuz paylaşırsanız sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• bıldırcın eti dene

• esek eti

• kedi eti diye düşünüyordum bende :)) zzzz

• sen kediyle doymassın

• hım daha önce denedin yani :)

• en iyi zıkkım eti gider...

• balik eti

• balık deme...

• Öncekileri Göster
    • Evet

• sana afiyet olsun balıklada balık etliylede ;)

• rakı candır hertürlü gider ama ben etle balıkla filan sevmiom kavunla peynir olsun yanında bide adam akıllı muhabbet etcek bi arkadaş tamam yeter cok bile :D

• muhabbetçim var etde olsa beyaz peyniri asla eksik etmem zehiri alır cünki. ama karar verdim tavuk göğsü ve kanat etini ayıklayıp belkide pirzolasından sac kavurma yapacam biberli falan.

• karnım acıktı ya yazdıklarından sonra ben gidiyom bişeyler yemege arkadaş:D

• afiyet olsun :)

Erkekler Ne Diyor 15

• pastirma

• sade ?

• Balıksız rakı düşünülemez hacı. Onun dışında sac kavurma olacak. Ohhh bol acılı

• anam anam sac kavurma he :)))

• ;)

• köfteyle rakımı olur . balıktan nefret edıyosan rakıyıda terket. allttan kebabı ye pirzola soyle ufaktan meze ya. yada yogurtlugıller uygun. yada içme sen bosver..

• kırmızı et ve köfte .

• Kuru Et Gider :):)

• En etlisinden kavun.. :)

• Rakı ile tavuk etide gider;dana etide.

• çiğ kıyma

• çiğ kıyma mı hacı midemizemi oturtturcan :) zaten karar verildi tavuk yapılcak :)

• hahah şaka dedim evlat.. rıza babanın sana tavsiyesi tavuk veya kül bastı..

• Kebap.. Çiğ köfteylede fena olmuyor..

• kardeşş şimdii biz ankarada kızarmış tavuk sölreiz genelde birde sac kavurmad a güzel olur . yani gittiğimiz meyhnalerde bunlar vardır genelde :)

• çöp şiş ..

• Erkek Adamda Alkol KISIRLIK yapıyor.Çocuk olmaz haberin olsun..EN güzel meze bu olur :)

• bizde müptelası değilizki hacı ya :)) kırk yılın başında yapacaz işte :)

• Öncekileri Göster
    • atarım ben daha onu 2. gününe sagol uyarın için ;)

• tamam kardeşim :) afiyet olsun :)

• Rakıyla sadece beyaz et gider... Balık veya tavuk... Kırmızı etle rakı midede rahatsızlık yapabilir...

• hım yani yenilebilecek şeyler sınırlı diyorsun ?

• rakı + kurban eti + hurma + güllaç değişmez menüm.

• Adana, urfa ve fıstık kebabı severim ben.

• kebap rakı şalgam zaten yaptıgım birşey farklı birşey denemek istiyorum

Yükleniyor...