• Sor
  • Bence

Rakı ile giden et türleri neler?

balık demeyin arkadaşlar nefret ederim başka köfte tarzından sonra gidebilecek et çeşitleri biliyormusunuz paylaşırsanız sevinirim

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 5

• bıldırcın eti dene

• esek eti

• kedi eti diye düşünüyordum bende :)) zzzz

• sen kediyle doymassın

• hım daha önce denedin yani :)

• en iyi zıkkım eti gider...

• balik eti

• balık deme...

• Öncekileri Göster
    • Evet

• sana afiyet olsun balıklada balık etliylede ;)

• rakı candır hertürlü gider ama ben etle balıkla filan sevmiom kavunla peynir olsun yanında bide adam akıllı muhabbet etcek bi arkadaş tamam yeter cok bile :D

• muhabbetçim var etde olsa beyaz peyniri asla eksik etmem zehiri alır cünki. ama karar verdim tavuk göğsü ve kanat etini ayıklayıp belkide pirzolasından sac kavurma yapacam biberli falan.

• karnım acıktı ya yazdıklarından sonra ben gidiyom bişeyler yemege arkadaş:D

• afiyet olsun :)

Erkekler Ne Diyor 16

• pastirma

• sade ?

• Balıksız rakı düşünülemez hacı. Onun dışında sac kavurma olacak. Ohhh bol acılı

• anam anam sac kavurma he :)))

• ;)

• köfteyle rakımı olur . balıktan nefret edıyosan rakıyıda terket. allttan kebabı ye pirzola soyle ufaktan meze ya. yada yogurtlugıller uygun. yada içme sen bosver..

• kırmızı et ve köfte .

• Kuru Et Gider :):)

• En etlisinden kavun.. :)

• Rakı ile tavuk etide gider;dana etide.

• çiğ kıyma

• çiğ kıyma mı hacı midemizemi oturtturcan :) zaten karar verildi tavuk yapılcak :)

• hahah şaka dedim evlat.. rıza babanın sana tavsiyesi tavuk veya kül bastı..

• Kebap.. Çiğ köfteylede fena olmuyor..

• kardeşş şimdii biz ankarada kızarmış tavuk sölreiz genelde birde sac kavurmad a güzel olur . yani gittiğimiz meyhnalerde bunlar vardır genelde :)

• çöp şiş ..

• Erkek Adamda Alkol KISIRLIK yapıyor.Çocuk olmaz haberin olsun..EN güzel meze bu olur :)

• bizde müptelası değilizki hacı ya :)) kırk yılın başında yapacaz işte :)

• Öncekileri Göster
    • atarım ben daha onu 2. gününe sagol uyarın için ;)

• tamam kardeşim :) afiyet olsun :)

• Rakıyla sadece beyaz et gider... Balık veya tavuk... Kırmızı etle rakı midede rahatsızlık yapabilir...

• hım yani yenilebilecek şeyler sınırlı diyorsun ?

• rakı + kurban eti + hurma + güllaç değişmez menüm.

• Adana, urfa ve fıstık kebabı severim ben.

• kebap rakı şalgam zaten yaptıgım birşey farklı birşey denemek istiyorum

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...