Sevgilim kötü birisi olduğumu düşünüyor. Bu durumu nasıl duzeltebilirim?

Gizli Üye
Futbolcu olacaktı. Galatasaray alt yapıda oynuyordu - muş yani. Sonra sakatlanmış. Lifi kopmuş aileside bir daha oynasına izin vermemiş. Klupten çağırmışlar ailesiyle konuşmuşlar dönememiş ailesi kararindan. Çogu futbolcuylada tanişmiş galatasaraydaki.

Ben bundan 1 sene sonra tanıştım onunla. Bu konuda aşırı hassas konudu açıldı yine. Bende boşver hayırlısı buymuş. Ben futbolcu olmani istemezdim zaten dedim.
Sen ne zaman iyiliğimi istedinki hep kendini dusunuyosun falan bir sürü şey yazmış.
Aşırı kırıldım. Yalancı olduğumu bencil olduğumu hatta onun iyiliğini istemedigimi düşünüyor.

Ne yapacağım ben?
Sevgilim kötü birisi olduğumu düşünüyor. Bu durumu nasıl duzeltebilirim?