Bacaklarınızı neyle alıyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bayanlar. Bacaklarınızı Neyle alıyorsunuz ? Bende braun silk epil 7 var tüyleri kökünden almıyor siyah siyah Bırakıyor. Ağdayla alsam batık Olurmu ? Batıkları nasıl yok edebilirim. Ağdaylada Siyah siyah Kökler gözükmez demi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Almıyorum ...

Ağdayla al zamanla azalır ve güçsüzleşir tüylerin .Çıkış yönünün tersine sür ve çıkış yönüne doğru çek , hem kolay zahmetsiz ve az acılı .Epilasyon aletine göre ...

Erkekler Ne Diyor 7

• kukuh

• nasıl alıştırırsan öyle gider ağdayla başladıysan onunla azaltıp veetle falan dewam et ne bilim dökücü falan kulan hepsini dene :)

• ne agda ne makıne ne bant en kralı USTRA dene gör

• bence ameliyat eldiveni kullanabilirsin

• "öncelikle bayanlar" derken?

• ben jiletle aliyorum sonra daha once kapanan yaralari da kesiyorum boyle oluyor link

• bacagin pink gibi dedim senin bacagin yamuk mu? o gelip küfür etti resmen. cok edebsiz bu pink ya.

• kizin bacaklarina yamuk diyip durdun

• iftira resmen. hani nerde hakaret?

• Öncekileri Göster
  • Batıkları biraz daha bekleyerek cımbız ile alabilirsin.

Ağda ile düzgün alabilirsen batık olmaz.

Sana tavsiyem kesinlikle jilet vurma.

Kızlar Ne Diyor 17

• Jilet kesinlikle kullanma 5. kullanmandan sonra futbolcu bacağı gibi cıkar kıllar sert olur ağda da bile kalabilir acıyı miinumum etmek için önce epilatör sonra ağda ile al

• çam sakızı derdine deva

• ağda

• ağda

• epilatör ile ama kısa aralıklarla yaparsam batık sorununu bende yaşıyorum

• Sir ağdayla.

• ilk baş jilete vur batıklar olmuyo kıllar sert çıkıyo sonra makinaya vur kuaförlere gitmeden önce onlar bile söyler .

• link

al batık tedavisi...

• bunun epilatorla ilgisi yok tenin böyle neyle alirsan al degisemezsin bu durumu arkadasimdan dolayi biliyorum

• epilatör+agda

• epilasyon aletim var ama jiletle alıyorum

• Tuysuzum.

• ağda kullanıyorum genelde batık olmuo ve siyah kök gözükmüo

• Gillette ile alıyorum

• Her yerimi ameliyat eldiveni ile alıyorum

• Sir ağda ile alıyorum banyoya girdikçe kese yaparsan batık olmaz.

• epilatör

Yükleniyor...