Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

İnsan sevdiğini nasıl anlar?

Kız yada erkek görüşleriniz almak istiyorum

insan sevdiğini nasıl anlar .? aşık olduğunda nasıl anlıyorsunuz :D

cevap için teşkürler..

Güncellemeler:
o zaman ben aşık oldum ..
fakat imkansıza :(
imkansız diye bişy yoktur ..sadce biraz zaman sürcek okadr :D..allah olmacık şeyin hayalini kurdurmaz..hiz .ali dedi.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlarla ilgili içinde en küçük şüphe bile varsa sevgi de yokturdur, aşk da. (tersten gittim ama böyle açıklayabilirdim)

0|0
    • öyleyse geçmiş olsun :) şaka şaka inş. hiç bitmez... Güzel duygudur. İnsana bir çok şey katar.

• her hayali de Allah kurdurtmaz ;) şeytanına dikkat et ;) imkansız olduğunu söyleyince geçmiş olsun dedim. Neden imkansız olduğunu düşündün? Evli falan mı acaba?

• ohaa ne evlisin :D

neyse görşn için saol ynde .. dha genciz ya :D

Erkekler Ne Diyor 11

• adrenalin gorunce içinin yanması

0|0
  • Ask icin sevgili degil, sevgi gereklidir.

Bu sicak yaz gecelerinde ayrilmadan once son bir kez sarilalim diyen sevgili seven bir sevgilidir.

1|0
  • genelde kızlar erkeklerle pek ilgilenmez ama bi kız benimle ilgileniyorsa o zaman benden hoşlandığını düşünürüm

0|0
  • şarkılar benim için anlam taşımaya başlıosa ve dinlediğim şarkılar da onu düşünüosam... gerisini sen getir :))

0|0
    • hayırlı olsun :))

• kızlar genelde şaşkaloz gibi bakıyo:D ama daha sevimli oluyorlar:D

0|0
  • imkansız diye birşey yoktur:).aşık olduğunu nasıl anlarsın güzel bir yemek tarifiyle.d

0|0
  • kalp böyle pıt pıt atar

0|0
  • bıyıklarının terlemesinden

0|0
  • benim gözümden anlaşılır güneşe bakmış gibi bakarım her bakışımda

0|0
  • kendime sorarak anlıyorum bunu

0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hissederim.

0|0
  • için kıpır kıpır sabha kakıyosun aklında o aksam o öğlen o herşeyde o vardır. sni belki üzer ama vazgecemessin..canın saıkılır onu istersin öye işte :)

0|0
  • mide bulantısı,adamı görünce kaçma isteği, yutkunma güçlüğü,ani cır cır, nabız -tansiyon kafasına göre,bacakta titreme, sırtta kasılma

medyum keto gibi bi şey oluyorum işte

0|0
  • ciddiyete götüryorsa işi seviyor demektir diyecem ama artık insanların neden evlendiği belli değil .bence anlayamazsın bir şekilde asla emin olamazsın

0|0
Yükleniyor...