İnsan sevdiğini nasıl anlar?

Kız yada erkek görüşleriniz almak istiyorum

insan sevdiğini nasıl anlar .? aşık olduğunda nasıl anlıyorsunuz :D

cevap için teşkürler..

Güncellemeler:
o zaman ben aşık oldum ..
fakat imkansıza :(
imkansız diye bişy yoktur ..sadce biraz zaman sürcek okadr :D..allah olmacık şeyin hayalini kurdurmaz..hiz .ali dedi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunlarla ilgili içinde en küçük şüphe bile varsa sevgi de yokturdur, aşk da. (tersten gittim ama böyle açıklayabilirdim)

• ohaa ne evlisin :D

neyse görşn için saol ynde .. dha genciz ya :D

• her hayali de Allah kurdurtmaz ;) şeytanına dikkat et ;) imkansız olduğunu söyleyince geçmiş olsun dedim. Neden imkansız olduğunu düşündün? Evli falan mı acaba?

• imkansız diye bişy yoktur ..sadce biraz zaman sürcek okadr :D..allah olmacık şeyin hayalini kurdurmaz..hiz .ali dedi.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• imkansız diye birşey yoktur:).aşık olduğunu nasıl anlarsın güzel bir yemek tarifiyle.d

• şarkılar benim için anlam taşımaya başlıosa ve dinlediğim şarkılar da onu düşünüosam... gerisini sen getir :))

• hayırlı olsun :))

• adrenalin gorunce içinin yanması

• kalp böyle pıt pıt atar

• bıyıklarının terlemesinden

• Ask icin sevgili degil, sevgi gereklidir.

Bu sicak yaz gecelerinde ayrilmadan once son bir kez sarilalim diyen sevgili seven bir sevgilidir.

• genelde kızlar erkeklerle pek ilgilenmez ama bi kız benimle ilgileniyorsa o zaman benden hoşlandığını düşünürüm

• kızlar genelde şaşkaloz gibi bakıyo:D ama daha sevimli oluyorlar:D

• kendime sorarak anlıyorum bunu

• benim gözümden anlaşılır güneşe bakmış gibi bakarım her bakışımda

Kızlar Ne Diyor 4

• mide bulantısı,adamı görünce kaçma isteği, yutkunma güçlüğü,ani cır cır, nabız -tansiyon kafasına göre,bacakta titreme, sırtta kasılma

medyum keto gibi bi şey oluyorum işte

• için kıpır kıpır sabha kakıyosun aklında o aksam o öğlen o herşeyde o vardır. sni belki üzer ama vazgecemessin..canın saıkılır onu istersin öye işte :)

• Hissederim.

• ciddiyete götüryorsa işi seviyor demektir diyecem ama artık insanların neden evlendiği belli değil .bence anlayamazsın bir şekilde asla emin olamazsın

Yükleniyor...