Ayrılık sonrası erkeğe söylenen, sindirilmesi güç sözler nelerdir?

bir erkeğe ayrıldıktan söylenecek en ağır kelime nedir? düşününki bir kızı yarı yolsa bırakıyorsunuz,o sizi deli gibi sevdiğini söylediği halde,kızada söylemediğiniz nedenlerden kızı istemediğinizi söylüyorsunuz.sende kendini adammı sanıyorsun yazık sana denmesi koyarmı ona, yoksa umrunda bile olmazmı? size böyle bişey söylense nasıl bir tepki verirdiniz,seviyorsanız kızı susarmıydınız,sevmiyorsanız sizdemi hakaret ederdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Senin canın sağolsun de yeter..Vicdan azabından kendi yazacaktır bir süre sonra sana, ben bu kıza neler ettim de o bana hala bunu söyleyebiliyor diye, kaybettiğine yanacaktır.. Erkekliğine laf söyleme her ne yapmış olursa olsun..

• erkekligine laf söylemem ya o cok agir olur sanirim.sadece ne bicim insansin ya bana bu kadar aci cektirdin,adam değilmisin yazdim

• Öncekileri Göster
    • Gidene dur demek en büyük aptallıktır bana göre.O yüzden gitmiş birine herhangi konulu bir mesaj atmak insanlara ister istemez umut verir.Bunun yerine hiç aramamak yada herhangi birşey demeden bırakmak karşı tarafı şüpheye düşürür ve kendine şu soruyu sorar. Acaba beni sevmiyormuydu? Nasıl bu kadar çabuk bitirdi? benim düşüncelerim bunlar ama diğer cevaplarda oldukca iyi :)

• erkeklerin vicdanı olduğunu hiç sanmıyorum .bence içten gelen herşey denmeli .sonra içinde kalıyor üzülüyorsun züldüğünle kalıyorsun .erkeğin umrunda bile olmuyor vicdanları yok onların .olsa senin okadar sevdiğini ağladığını bile bile bırakmaz o noktaya getirmez ilşkiyi.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insan ki eğer sevdiğini yarı yolda bırakıp gitmişse sen ona ne dersen de tüm sözler ona bir anlam ifade edeceğini sanmıyorum.O zaten hayatında en çok değer verdiğini söylediği insanı hiç bırakmaması gereken bir zamanda gitmiş,batan geminin altında kalmamak için fare misali kaçmıştır.Böyle bir insana söylenecek sözleri zaten aldırmayacaktır bana kalırsa ama yinede içini rahatlamak için söylebileceğin aklıma şimdi gelen bir söz var . Teşekkürler beni senden kurtardığın için ... Belki biraz değişik gelebilir ama bence yarı yarıya etkileme şansı var :)

• buna benzer biseyde yazdim, tesekkürler cektirdigin acilar,döktürdügün gözyaslari icin dedim ama dedigin gibi ne kadar koymustur bilemyiorum.zaten amacim ona koymasi degil, ne kadar kötüde olsa nihayetinde insan,rencide etmek istemezdim aslinda

• Öncekileri Göster
    • Amin darısı başıma :)

• amin :)

• Seni sevmiyorum ve unuttum demek koyar aslında... bizzzat yaşadım ama çokta beddua ettim

• Ben ne olursa olsun susmam. dünyaya daha beni susturacak bir güç ve öyle bir hatun yok çok şükür.. Mesele zaten bu hadde gelmemek. Kin ile hiçbir yere varılmaz. En iyi laf sokan her zaman haklı diye bir kural da yok en nihayetinde :) Ama amaç illa pislikse karşındakinin en ciddiye aldığı konuya odaklanmak en mantıklısı :)

• hayir amacim hakli cikmak değil,ona öyle koysun ki lafim unutamasin demiyorum.sadece cok koyarmi bu laf, cünkü biraz pismanligi da var icimde, kimseyi rencide etmek haddime degil ondan

• Öncekileri Göster
    • buna da vicdan yapıyorsan.. sözün bittiği yerdeyiz :)

• iste böyleyim malesef, yapacak bisey yok. arkadaslarim ben olsam söyle derdim böyle derdim diyolar,onlarin dediklerini desem vicdan azabindan oracikta ruhumu teslim ederim heralde :) birini kirmak huyum degildir,ama kirilan genelde ben olurum o baska

• Senden once herkese verdim

• bu bence kisinin kendisine hakaret olur.ben erkek olsam bana bir kiz böyle dese,iyi gitmeden yolluk yap derim.töbe töbe :)

• Öncekileri Göster
    • ahahah nedir bu

• :))

• 16gün

evlenilecek adam değilsin..:(( dedi 6 ay ağladım *

• senn gelmişini geçmişini testinden su içimişini kapısınından önünden geçmişinin ölüsünü dirisini.. de off bu laf çok koyar.ağlar resmen :S

• sonrasinda bende aglarim ama :) birine küfür ettim rencide ettim diye günlerce uyuyamam.iyi bir huymu bende bilmiyorum ama bana cok zarari var bu huyumun

• Öncekileri Göster
    • Normal olanda bu olması lazım zaten :) ama cinsim iste kendi kırıldığımı unuttum hala onu düşünüyorum

• sen ne iyi bi kızmışsın ya :) eklesene beni merak ettim.

• umarim ki yasadigimiz her ani tamamen unutursun. bu lafi yedim, icime oturdu kaldi.

• hmm bak kisiden kisiye degisiyor demekki

• Öncekileri Göster
    • duymamazliktan gelirdim sevmedigim birisi soylese.

• bende öyle yapardim heralde

• pipet de :( biri bana dese cok rencide olurdum

• peki yukarida yazdigim seyden rencide olmazmisin

• kişiden kişiye degisir. vurdum duymazsa küfür etsen nafile

• oda dogru

• penisini hiç beğenmiyordum

• fiziksel anlamda hakaretler herkes icin agir olur sanirim,hayatta demem,cok rencide edicidir.nefret bile etsem o kisiden söylemem öyle.sen adam degilsin dese rencide olmazsin yani öylemi

• penis erkek için hayat damarıdır

Kızlar Ne Diyor 7

• umarım hayatın boyunca çiftlerin yanında gezen istenmeyen mal olursun :/

• haha bu cok komik ya,ben bunu söylerken gülerim :)

• Öncekileri Göster
    • gerci o an öyle sinirli oluyosunki söyler insan.simdi düsününce komik geldi sadece :)

• bir çırpıda :)

• Seni erkek sanmıştım.

• buda baya koyar ya naptin :)

• Kızım seviştiysen sen de erkek misin de bir zamn hafızasından silinmez

• yok ya koysun istemiyorum,vicdanim rahat olmaz o zaman :)

• Erkek olmuşsun ama adam olamamışsın de.

• ona benzer bisey söyledim zaten.erkekligine laf etmedim ama adamligina ettim

• Öncekileri Göster
    • beni üzen şahıs olmadığı için sorun yok o yüzden pek bilmem bu lafları üzülmediğim için ama aklıma geleni söylüyorum birazda dalgaya alma söz konusu zaten :)) karşıdaki anlar mı bilemem tabi.

• insallah bu laflari söylemek zorunda kalmazsin hic üzülmezsin yani:)

• valla ben herşeyi demiştim en son .sen adammısın sen kimsin seni alllaha havale ediyorum vs vs ne yapayım tutamadım .bir sevgilimede köylü demiştim ahahaa hırsımı alamadım ama hala

• köylüde cok sempatik olmus yanliz :)

• Öncekileri Göster
    • o bile vicdanimi rahatsiz etti düsün yani.bencede anlik biseydi cünkü o an hakettigini düsündügüm icin yazdim,simdi olsam yazmam ama o an yazdim

• ya hemen hırsla sinirden yazıyorsun sonra yazmasaydım diyorsun ama hak ediyolar ya .

• hicbisey soylemedim gozumden yas akti kendimden en nefret ettigim an oldu bu sonra dondu kicini gitti arkadasindan cem dedim bakti gotun guzelmis dedim guldu gitti birkac gun sonra barismak istedi ahaha :D

• ama insan kendini tutamiyor bazen.o kadar caba bosuna olunca o sözleri hakediyolar. seninki de iyimis ama :)

• o kadar caba bosuna oldugu anlasilinca susuyorum zaten ben, ne soylenebilir ki, ne diye soyleyim ki iste o yas olayi olmasaydi bisey soylemezdim yine ben :D

• haha :)

• şerefsiz köpek ben senden daha erkeğim bee bunu yazmıştım. ve o bana canım demişti .s aldatmıştı oysa ki ama affettim.erkekliğine hakaret et onlara ağır olur.

• off cok agir olmus seninkide ya,düsmanima etmem ben öyle laf :)

• :)))) haklısın

• :))

• sen ne aptalmıssın ya gercek yuzunu gordum.daha da vardıda unuttum ya

• bunuda herkes anlamaz ama

Yükleniyor...