Ayrılık sonrası erkeğe söylenen, sindirilmesi güç sözler nelerdir?

bir erkeğe ayrıldıktan söylenecek en ağır kelime nedir? düşününki bir kızı yarı yolsa bırakıyorsunuz,o sizi deli gibi sevdiğini söylediği halde,kızada söylemediğiniz nedenlerden kızı istemediğinizi söylüyorsunuz.sende kendini adammı sanıyorsun yazık sana denmesi koyarmı ona, yoksa umrunda bile olmazmı? size böyle bişey söylense nasıl bir tepki verirdiniz,seviyorsanız kızı susarmıydınız,sevmiyorsanız sizdemi hakaret ederdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Senin canın sağolsun de yeter..Vicdan azabından kendi yazacaktır bir süre sonra sana, ben bu kıza neler ettim de o bana hala bunu söyleyebiliyor diye, kaybettiğine yanacaktır.. Erkekliğine laf söyleme her ne yapmış olursa olsun..

• erkeklerin vicdanı olduğunu hiç sanmıyorum .bence içten gelen herşey denmeli .sonra içinde kalıyor üzülüyorsun züldüğünle kalıyorsun .erkeğin umrunda bile olmuyor vicdanları yok onların .olsa senin okadar sevdiğini ağladığını bile bile bırakmaz o noktaya getirmez ilşkiyi.

• Gidene dur demek en büyük aptallıktır bana göre.O yüzden gitmiş birine herhangi konulu bir mesaj atmak insanlara ister istemez umut verir.Bunun yerine hiç aramamak yada herhangi birşey demeden bırakmak karşı tarafı şüpheye düşürür ve kendine şu soruyu sorar. Acaba beni sevmiyormuydu? Nasıl bu kadar çabuk bitirdi? benim düşüncelerim bunlar ama diğer cevaplarda oldukca iyi :)

• Teşekkür ederim.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Seni sevmiyorum ve unuttum demek koyar aslında... bizzzat yaşadım ama çokta beddua ettim

• senn gelmişini geçmişini testinden su içimişini kapısınından önünden geçmişinin ölüsünü dirisini.. de off bu laf çok koyar.ağlar resmen :S

• sen ne iyi bi kızmışsın ya :) eklesene beni merak ettim.

• Normal olanda bu olması lazım zaten :) ama cinsim iste kendi kırıldığımı unuttum hala onu düşünüyorum

• ayrıysanız boşver gitsin ya.kırılıosa kırılsın. :D

• Öncekileri Göster
  • Bir insan ki eğer sevdiğini yarı yolda bırakıp gitmişse sen ona ne dersen de tüm sözler ona bir anlam ifade edeceğini sanmıyorum.O zaten hayatında en çok değer verdiğini söylediği insanı hiç bırakmaması gereken bir zamanda gitmiş,batan geminin altında kalmamak için fare misali kaçmıştır.Böyle bir insana söylenecek sözleri zaten aldırmayacaktır bana kalırsa ama yinede içini rahatlamak için söylebileceğin aklıma şimdi gelen bir söz var . Teşekkürler beni senden kurtardığın için ... Belki biraz değişik gelebilir ama bence yarı yarıya etkileme şansı var :)

• amin :)

• Amin darısı başıma :)

• önerin icin tesekkür ederim,haklisin, gözyaslarimi beni yari yolda birakan biri icin harcamak cok akildisi.umarim öyle olur, insan kiymeti bilenler cikarsin Rabbim herkesin karsisina

• Öncekileri Göster
  • Ben ne olursa olsun susmam. dünyaya daha beni susturacak bir güç ve öyle bir hatun yok çok şükür.. Mesele zaten bu hadde gelmemek. Kin ile hiçbir yere varılmaz. En iyi laf sokan her zaman haklı diye bir kural da yok en nihayetinde :) Ama amaç illa pislikse karşındakinin en ciddiye aldığı konuya odaklanmak en mantıklısı :)

• iste böyleyim malesef, yapacak bisey yok. arkadaslarim ben olsam söyle derdim böyle derdim diyolar,onlarin dediklerini desem vicdan azabindan oracikta ruhumu teslim ederim heralde :) birini kirmak huyum degildir,ama kirilan genelde ben olurum o baska

• buna da vicdan yapıyorsan.. sözün bittiği yerdeyiz :)

• haklisin,ama onu üzdümmü diye düsünmüyorum,genel olarak kim olursa olsun rencide etmeseydim diyorum kendi kendime,ama olmusla ölmüse care yok.sonucta bende insanim tahammül sinirim var, bunu bilmeliydi diyorum,yinede bundan sonra fevri davranmiycam kimseye,giden gidiyor da vicdanim hep benimle,ona anlatamiyorum

• Öncekileri Göster
  • umarim ki yasadigimiz her ani tamamen unutursun. bu lafi yedim, icime oturdu kaldi.

• bende öyle yapardim heralde

• duymamazliktan gelirdim sevmedigim birisi soylese.

• tabiki öyle.sevmedigin biri söylese sende amin dersin heralde bu sözün üstüne :)

• Öncekileri Göster
  • Senden once herkese verdim

• :))

• ahahah nedir bu

• Tamam tamam:))

• Öncekileri Göster
  • penisini hiç beğenmiyordum

• penis erkek için hayat damarıdır

• fiziksel anlamda hakaretler herkes icin agir olur sanirim,hayatta demem,cok rencide edicidir.nefret bile etsem o kisiden söylemem öyle.sen adam degilsin dese rencide olmazsin yani öylemi

• pipet de :( biri bana dese cok rencide olurdum

• oda dogru

• kişiden kişiye degisir. vurdum duymazsa küfür etsen nafile

• peki yukarida yazdigim seyden rencide olmazmisin

Kızlar Ne Diyor 7

• umarım hayatın boyunca çiftlerin yanında gezen istenmeyen mal olursun :/

• bir çırpıda :)

• gerci o an öyle sinirli oluyosunki söyler insan.simdi düsününce komik geldi sadece :)

• ben gülmeden söyleyebiliyorum :)

• Öncekileri Göster
  • şerefsiz köpek ben senden daha erkeğim bee bunu yazmıştım. ve o bana canım demişti .s aldatmıştı oysa ki ama affettim.erkekliğine hakaret et onlara ağır olur.

• :))

• :)))) haklısın

• off cok agir olmus seninkide ya,düsmanima etmem ben öyle laf :)

• sen ne aptalmıssın ya gercek yuzunu gordum.daha da vardıda unuttum ya

• bunuda herkes anlamaz ama

• Seni erkek sanmıştım.

• yok ya koysun istemiyorum,vicdanim rahat olmaz o zaman :)

• Kızım seviştiysen sen de erkek misin de bir zamn hafızasından silinmez

• buda baya koyar ya naptin :)

• Erkek olmuşsun ama adam olamamışsın de.

• insallah bu laflari söylemek zorunda kalmazsin hic üzülmezsin yani:)

• beni üzen şahıs olmadığı için sorun yok o yüzden pek bilmem bu lafları üzülmediğim için ama aklıma geleni söylüyorum birazda dalgaya alma söz konusu zaten :)) karşıdaki anlar mı bilemem tabi.

• tabikiiii kesinlikle koyar :)) ama karsidaki bu laflari yutarmi yoksa oda sanami koyar bilemiyorum yani :))

• Öncekileri Göster
  • valla ben herşeyi demiştim en son .sen adammısın sen kimsin seni alllaha havale ediyorum vs vs ne yapayım tutamadım .bir sevgilimede köylü demiştim ahahaa hırsımı alamadım ama hala

• ya hemen hırsla sinirden yazıyorsun sonra yazmasaydım diyorsun ama hak ediyolar ya .

• o bile vicdanimi rahatsiz etti düsün yani.bencede anlik biseydi cünkü o an hakettigini düsündügüm icin yazdim,simdi olsam yazmam ama o an yazdim

• adam değilsin sen demek küfür değil ki .ya durup duruken demiyoruz ki zaten canımız yanıyor .koyar mı koymaz mı bilmem ama o ara sinir bozucu olabilir .

• Öncekileri Göster
  • hicbisey soylemedim gozumden yas akti kendimden en nefret ettigim an oldu bu sonra dondu kicini gitti arkadasindan cem dedim bakti gotun guzelmis dedim guldu gitti birkac gun sonra barismak istedi ahaha :D

• haha :)

• o kadar caba bosuna oldugu anlasilinca susuyorum zaten ben, ne soylenebilir ki, ne diye soyleyim ki iste o yas olayi olmasaydi bisey soylemezdim yine ben :D

• ama insan kendini tutamiyor bazen.o kadar caba bosuna olunca o sözleri hakediyolar. seninki de iyimis ama :)

Yükleniyor...