Ayrılık sonrası erkeğe söylenen, sindirilmesi güç sözler nelerdir?

bir erkeğe ayrıldıktan söylenecek en ağır kelime nedir? düşününki bir kızı yarı yolsa bırakıyorsunuz,o sizi deli gibi sevdiğini söylediği... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Senin canın sağolsun de yeter..Vicdan azabından kendi yazacaktır bir süre sonra sana, ben bu kıza neler ettim de o bana hala bunu söyleyebiliyor diye, kaybettiğine yanacaktır.. Erkekliğine laf söyleme her ne yapmış olursa olsun..

• erkekligine laf söylemem ya o cok agir olur sanirim.sadece ne bicim insansin ya bana bu kadar aci cektirdin,adam değilmisin yazdim

• Öncekileri Göster
    • Gidene dur demek en büyük aptallıktır bana göre.O yüzden gitmiş birine herhangi konulu bir mesaj atmak insanlara ister istemez umut verir.Bunun yerine hiç aramamak yada herhangi birşey demeden bırakmak karşı tarafı şüpheye düşürür ve kendine şu soruyu sorar. Acaba beni sevmiyormuydu? Nasıl bu kadar çabuk bitirdi? benim düşüncelerim bunlar ama diğer cevaplarda oldukca iyi :)

• erkeklerin vicdanı olduğunu hiç sanmıyorum .bence içten gelen herşey denmeli .sonra içinde kalıyor üzülüyorsun züldüğünle kalıyorsun .erkeğin umrunda bile olmuyor vicdanları yok onların .olsa senin okadar sevdiğini ağladığını bile bile bırakmaz o noktaya getirmez ilşkiyi.