İnsanlara değer vermek mi yanlış aynı değeri karşı taraftan beklemek mi?

Bir insana değer vermek,umursamak mı yanlıştır yoksa karşı taraftan aynı değeri beklemek mi?Bir zamanlar değer verdiğim,her şeylerine koştuğum zor zamanlarında yanında olduğum yakın arkadaşlarımın bana aynı değeri vermemesi,zor zamanlarımda yanımda olmaması...önemli bir olay olduğunda bir hastalık,üzüntü vs. en azından nasılsın bile dememeleri...bunun sebebi benim onlara değer vermem mi,yoksa onlardan aynı değeri beklemem mi?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yapısal olarak bunu yapabilmek mümkün olmasada,kimseye hakettiğinden fazlasını vermemek lazım,bencil olmak lazım. Teoride böyle ama uygulamada hata veririz devamlı..Ne ilgili alakalı olmak nede bunu beklemek..

• haklısın uygulamada hata veriyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• ikisi de değil arkadaşlarının arkadaşlık duygusunu benimseyememesi.

• karşılıksız değer versende karşı taraftan illa ki hiç değilse nezaketen bir cevap bir hal hatır beklersin gelmezse de o bile yetiyor onun için boşver gitsin ben öyle yaptım rahat ettim onlar beni görünce sormaya başladılar bu sefer ben ağırdan alıyorum :)

• karşı taraftan beklemek.

• değer verilmesi gerekene değer vermek

• değer vermek

• sen sen ol 3 kuruşluk insana sakın 3kuruştan fazla değer verme...hayatının hatasını yapmış olursun

• ikisi de kısmen yanlış

• İlk defa bir erkeği 2 defa ekledim ama reddettin dostum :) Fikirlerini beğenmiştim kusura bakma rahatsız ettiysem.

• Öncekileri Göster
    • Hehe ettım sagol :D

• çok mutluyum şuan :) sevgi kelebekleriyiz biz :)

• sen değer vermiyorsun kırıcısın :(

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisi de yanlış bence :( :( :( :(

• beklentin yuksek olursa daha cok uzulursun. B dedim

• B dedim.

• Sen elmayı seviyorsun diye elmanında seni sevmesini bekleyemezsin değil mi?

• elmadan nefret ederim.elmalı olan herşeyden.adı üstünde el malı!

• değer verip karşılık bekliyorsan baştan yanlış yapıyorsun zaten

• karşılık bekleyerek yapmıyorum bunu zaten,sadece o kadar zaman arkadaş olduktan sonra bir nasılsın denmesinin bu kadar zor olmasını anlayamıyorum.yanlışın nerede olduğunu.

• Değer vermeden değer beklemek yalnış ; değer verip de değer görmediğin halde hala değer vermek ise aptallıktır.

• değer vermiceksin kimseye ki değerli olasın şu yaşıma kadar ben bunu anlamış bulunmaktayım..

Yükleniyor...