Evlilikte yaş farkı, kızın erkekten büyük olması sorun yaratır mı?

Arkadaşlar ilişkide kızın erkekten büyük olması sizce sorun teşkil eder mi? Özellikle evlilikte. bu konudaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Not: benim kız arkadaşım benden bir buçuk yaş büyük. yüz görünüşü daha olgun büyük gösteriyor. bense tam tersi yüzüm beni küçük gösterir :) bugün bir akrabam resmini gördü bayağı büyük gibi şöyle de böyle de biraz memnuniyetsizliğini dile getirdi, pek beğenmediğini de düşündüm o yüzden merak ettim.


1|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

 • bak olay kesinlikle sizde bitiyor.nice sizin birbirinize sevginiz ve saygınız önemli olan.yaşı düşünmeyin eğer seviyorsanız. ama bayanlar erken yaşlanır siz erkeklere göre.ilerde çıtır kızlara kaymayasın ;) (ha bana sorarsan 1.5yaş dediğin nedir ki?) o senden 1.5 yaş daha küçük olsa daha mı çok sevecektin sanki? siz yeter ki birbirinize olan aşkınızı kaybetmeyin daha ne sorun olabilir ki?:)

  belki de sen şimdi diyorsun ki ben seviyorum benim sevgimden şüphem yok ama çevremdekiler de maşallah pek yakışıyorsunuz desin istiyorsun bi yandan. çok doğal.. insanlar büyük olduğunu görünce hemen bi burun kıvırma eğilimindeler. sor onlara gerçek aşkın nolduğunu bilip bilmediklerini. kendinden küçük ama ha bire didiştiğiniz,anlaşamadığınız bi sevgilin olması mı, yoksa 1.5yaşçık büyük ama ruh ikizim diyebileceğin,onu zaten her halinle kabul ettiğin birisi mi?

  onun için sorun olur mu olmaz mı diye sorman gereken tek kişi sensin;)

  0|1
  • Şikayet

   "insanlar büyük olduğunu görünce hemen bi burun kıvırma eğilimindeler. " bu sözün çok doğru yazdıklarında haklısın teşekkürler ;)

  • Şikayet

   rica ederim:) biraz içini rahatlatabildiysem ne mutlu bana :)