Otel ve pansiyonlarda kalan çiftlerden evlilik cüzdanı isteniyor mu?

Erkek arkadaşımla haftasonu bir yerde kalmak istiyorum. Otelde veya pansiyonda bir erkekle bir bayanın aynı odada kalmasına izin verilmiyormuş diye... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik cüzdanının bir işlevinin kaldığını düşünmüyorum... Ha bu soruyu sadece meraktan soruyor da olamazsın diye düşünüyorum. Hiç yeltenme derim de benim dememle olsa...

İstenir mi istenmez mi bilemem. Ama benden isteyeni terletirim. Ha öyle bir pozisyonda bulacağımı sanmıyorum kendimi ama, ayrı konu.

Şu anki yasalara göre "zina" serbest, yasal. Yani reşit insanlar istedikleri gibi çiftleşir. Hiçbir engel ve sınır yok... Yani hiçbir otel veya pansiyon evlilik cüzdanı sorma yetkisine sahip değil. Kız arkadaşımı çatır çatır becerecem odada az sonra sende dinleyeceksin deseniz bile o odayı size kiralamak "zorundalar". En azından yasalar böyle diyor... Aksi taktirde cezası var ha. Tabi kim şikayet eder oda ayrı konu...

İçki yasak, internette cinsel içerikli sitelere girmek yasak, ama zina serbest. Ne güzel dimi... "Durmak yok, yola devam" mı diyorlardı kansızlar ne diyordu?