El kullanmadan yüksek desibel ıslık nasıl çalınır? :)

Soru açık arkadaşlar .. dolmuş durdurmakDüğünde halay çekerken çalmak Önceliklerim bunlar yardımmmmm :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim arkim öğretmeye çalıştı ama çok sesli çalamadım hiç bide bunu balkonda öğretiyodu karşı balkondaki erkeklerde ıslık çalmaya başladı onara çalıoz sandılar :DD

• Kendimi cok eksik hissediyorum :)

• Öncekileri Göster
    • bende bütün erkekler ıslık çalabiliyo diye düşünüyodum :P

• ::D gizli oldurdun bni ya

Kızlar Ne Diyor 5

• Normalini çalamıyorum ki :D

• :D resimli anlatimlari va halledersin :)

• Benim arkadaşlarım var 'kız' el kullanmadan yapıyor. Ama ber parmak olayındaym hala :D

• :D zamanla gelisirsin

• Hahahahahah:))) hic fikrim yok

• Olmali bence :)

• Öncekileri Göster
    • Ilk arkadaslik istegimde husrana ugradim... agzimla horon tepsem ne fayda?

• Haha:)) gormedim bak yeni goruyorum su an . ;)

• offf bir zılgıt çekerim düğünlerde kimsecikler tutamaz müzik sistemine 1000 basarım :D

• dilini kıvır hafif geriye yuvarla orda hava akımı olmalı :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Dilini alt dişin arkasında kıvırıp dudağı gerginleştirerek çalabilirsin ama çok pratik yapman lazım =) Ben şarkı bile söylerim o şekilde

• pamakla calmak uzun ıs arkadas ya eln cebnde dolmsu grdun elını cıkar agzına gturr call ohooo dolmus kacarr ellerınde kalan tukurukde cabasıı.. :D

• Hic sorma ya . Halay cekerkende calmaya kalksan parmahini tuttgn adam kim bilir neresini karistirdi :D

• İgrenvccc :))

• :D:D cok acı bı durumm bizde agmızı kllanmak ıstıyoruzzz işciyizz haklıyızzz .p :)

• en yüksel desibelde istiyorsan alt dudakla yapabilirsin..dil ilede yapılır ama alt dudak daha sert olur

• şimdi alt dudağını kıvır dişlernin üzerine yerleştir sonrada dilini dudağının etli kısmına daya üfle üfle üflehhhhhh ne sexy anlattım ya uhhhh

• 7gün

dilinizi kıvırıv dilinizin altına koyun ve dudağınız arasındaki mesafeyi koruyun çlmaya çalışın hemen pes etmeyin ben tam2 haftada öğrendim

• parmakla çalabiliyorum parmaksız çalsam bide :)

• harbi ben de öğrenmek istiyorum lisede bir arkadaş vardı i*ne ortalığı yıkıyordu adamda dudak dil var :)

• ben de bu ıslık konusunda çok magdurum, ozellikle üniversite yıllarında gece arkadaslarla eglenceden cıktıktan sonra ıslık öttüremediğim için kaçan taksilerin, ıslık çalamadıgım için arkasından metrelerce koşup, düşen eşyasını verdigim insanların, ıslık öttüremedigim için maçlarda ve çeşitli eventlerde melül melül durduğumun haddi hesabı yok. :((tek parmak çift parmak, tek kol çift kol, komple el, elsiz, parmaksız vs vs hiçbir şekilde ıslık çalamıyorum arkadaş :(

• Bİ hakem düdüğü al..çal..gece kim görcek..

• bilen varsa yazsın bende öğreneyim

• Merakla bekliorum bnde :)

Yükleniyor...