Göze kan oturması ne demek arkadaşlar?

bu sabah uyandığımda sol gözümün göz bebeğinin altında nokta büyüklüğünde kan toplanması olduğunu fark ettim ben yüksek tansiyon sonucu oluyor diye biliyordum ama tansiyonum gayet normal açıkçası merakta etmiyor değilim sizler biliyormusunuz neden oluyor bu durum? ve bu sanırım kalıcı bişey değilmi bi daha geçmicek?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynı olay arkadaşa olduleke değilmiş odun parçası imişgöz doktoru hemen aldı

• ama sanırım arkadaşının gözünde bişey batıomuş hissi vardı ama bende hiçbişey yok sadece aynada kendime baktığımda görebiliorum neyse sanırım bi doktora görünmekte fayda var teşekkürrederim yinede

Erkekler Ne Diyor 3

• gözde kan olması göz kurumasından dolayı olur tabi bilgisayar ve televizyonlara bakmak dahada etkisi oluyor özellike karanlıkta bilgisayar ekranına bakma tabi uykusuz kalmamaya bak 2 3 gün bilg. başına oturma tv'yi uzaktan izle erken yat uyu geçtiğini görüceksin tabi göz damlasıda almalısın faydası oluyor.

• tv hiç izlemem de sanırım bilgisayardan uzaklaşmak gerekio birazcık öneri için teşekkürr ederim

• birşey değil tv izlemiyorsan bilgisayardan uzak durursun düzelir zamanlaa

• yorgunluk yada alerji..kan sulandirici kullanmiyorsan eger;eye visol yada dexasine damla kullanablirsin...

• Gözde kan yorgunluk ve uykusuzluktan olur.

• ah ah bu sıralar ikiside bolca mevcut bende :S

• Ondan olmuş olabilir.Bir hekime gidebiliyosanız iyi olur bence.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...