Benim sevdiklerim her zaman gidiyor neden?

beni takip edenler bilir bu zamana kadar ciddi anlamda iki kişiden hoşlandım aşık oldum da diyebiliriz .ama bu iki insanda farklı niyetleri oluştu ilişkiye başladıktan sonra .hatta öncede .bakireyim ve bu değerlere önem veriyorum deyince şaşırdılar .dışardan öyle rahat ve açık saçık da giyinen bir tip değilim.bu izlenime nerden kapıldılar bilmem .sıcak kanlı bir tipim ama bu özelliğim bu şekilde algılanması beni üzdü .neyse sonunda ilişkiye razı gelmediğim için terk edildim .ben hep ciddi ilşkiler beklerken bu insanlar hayatımı bu şekilde negatif etkiledi .benim ne yapmam gerek şimdi?hayattan bıktım .kimseyle görüşmek sevgili olmak istemiyorum .iki kere aynı olay başıma gelince güvenimi kaybetim .

Güncellemeler:
saçma sapan tipler lütfen yazmasın ya .tehdit falan hoop oğlum ne oluyor ?modlar sonra ben uyarı alıyorum sizide anlamadım .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayatına 2 kişi girmesi cok güzel. Bence ender rastlanan kızlardansın. emin ol karşına cıkanlara bu sekilde davranmamalısın. Yani sakın karşındakine kendi degerlerinden hemen bahsetme. iyice emin olduktan ve o kişinin seni gercekten sevdigini anladıktan sonra onunla konuşursun. Zaten bu devirde erkegin ne oldugu mechul. o yüzden temkini elden bırakmamanı tavsiye ederim.Aynı olay degil bu 2 kişi. gercekten de o kişiler senin cetin ceviz oldugunu düşünmüişmler ve niyetlerini de belli etmişlersevinmelisin

• üff ne diyorsun sen ya .hemen mi?sen ne diyorsun arkadaşım sinirimi zpıplatma .sen kimsin ya .beni yargılıyorsun .adam soruyor tabi.ciddi düşünen adam sorar öğrenir ne olduğunu .sevgilin oldu mu diyor yok deyince anlıyor tabi.müsade etsem ne olucak tabi sorucak yani .sormasa saçma zaten .hay allahım ya bi git sinir ettin

• Yahu seni sucluyan falan yok. durduk yere tafra yapman garip. anlamadıgım kısmı cinsellighe nasıl gelmesine musaade ediyorsun hemen zaman bile gecmeden ve bakire oldugunu belirtmen zaten kötü. Karşındakinin amacını ögrenmeye calış bazen. yada amacı neyse ona göre davran.
      senin bilmen yetmiyor. karşındaki de ne oldugunu bilmeli. ama bu sekilde degil. anlatabildim mi?

• ne demek yani .oturup cinsellik konuşmuyoruz harelde .geliyor işte bir şekilde soruyor sevgilin oldu mu vs diye .bende olmadığın söyleyince anlaıyolar .cinsellik yaşamak isteyen de oluyor kesin bir şekilde red ediyorum zaten .yine mi ben suçlu oldum hadi ya bırakın allah aşkına .ben biliyorum ne olduğunu .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Son cümlelerine bakınca bir süre flört işlerinden uzak durman gerektiğini düşündüm, kafanı dinle.

• bencede

• sen de hata.fazla sıcak olmıcan arada mesafe olcak.laçka olursan sonra niye böle dersin.tabiki sıcak olmak iyi bir özellik .ama bazı kazmalar bunu yanlış anlar ama şu bir gerçek abartmamak lazım sıcaklığı anlıcak adamlara sıcak olmak lazım sonuçta karşı cins çok sıcak olursan ,sonra niye böle lan tribine de girme derim.iki dakka yerinde dur sevgilisiz kal ne olacak ? hemen birini bulman gerekmiyor acele etme

• saldırmıyorum diyene bakın .sürekli laf sokuşturma çabasında ..önce erkekler kaldıramaz bilmem ne birşeyler saçmaladı .ben birşey yapmadın deyince üzermiş beni.hadi üz burdayım ben .bide tehdit ediyor hele bakın .oğlum git işine ya hiç güleceğim yoktu valla .borderlinenın anlamını önce öğren sonra millete çamur at.

• erkekler meselesi değil olay sadece toplum sorunlu.kadınlar da sorunlu erkekler de.genel bir sorun var.sen benim söylediklerimi yanlış anlamışssın baştan sonra.bak ben sana saldırmıyorum ,üzerim seni sonra canın sıkılır oturur ağlarsın bak adam gibi sana olgunca insanca konuşuyorum,en başta yazdıklarım şaka yolla geyik söylenmiş-otur sevgilisiz kal derken- bir şey.borderlinelı gibi davranma direk saldırı moduna geçmişin sen.kişisel sıkıntın varsa git üç takla at kendine gelirsin

• valla arkadaşım neyi hoş görmüyor bu erkekler ben ne yaptım saçmalama ya .ben iki ilişkimdede birşey yaşamadım o insanlarla öyle dşünüolarsa hakkımda hayal güçleri genişmiş derim bilip bilmeden konuşma lütfen .boş yazıyorsun anlayıp dinlemeden .aşırı bir hareketim varmış gibi konuşuyorsun yok diyorum hala genel düşünce bu diyorsun .allah aşkına ben sevgilimle bile birşey yaşayan bir tip değilim .düşünce tarzı bu ne demek .neyle suçluyor muş bu erkekler beni .onlar ciddiyet düşünmediği için bitti

• Öncekileri Göster
  • sevinmelisin adamların niyeti belliymiş işte . ne kadar çok zaman harcasaydın o kadar kaybetmiş olacaktın . demekki kardasın

• sverim bu şarkıyı .

• bilmiyorum ya çok canım yandı onu biliyorum sadece .

• bu hayatta sevmek asık olmak ve buna layık bırını bulmak en guzel duygu :D :D uzulme bırgun senınde bnımde ve sadece askı arayanların karsına cıkacak bırılerı :D

• evet taa en derinden .

• bu insallahın ne kadr ıcten geldıgını bılıyorum :D

• inşşş

• bu durumda kimseye güvenmemekte haklısın.kimseye gereğinden fazla değer vermeyeceksin maalesef hayat bunu öğretiyor insana bir şekilde.sııcak kanlı uysal biri olmanın dezavantajı olsa gerek ve karşındaki kişilerin amaçlarının belli olduğu için böyle bir duruma maruz kalmışsın.her şey gönlünce dilediğin gibi olur umarım.

• sende sağol

• sağol canım

• anladım umarım kısa sürede normal yaşantına dönersin.iyi dileklerde bulunmaktan başka bir şey gelmez elimden..

• Öncekileri Göster
  • bakire olmanın konuyla hiç bir alakası yok. tersi durum olsaydı sadece senin bedeninle ilgilenen insanları hoş mu görecektin? rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın.her erkeğin temel amacının cinsellik olduğuna inanmıyorum. kötü durumları örnek almamalısın güvenini kaybetmemelisin

• bakire olmasaydım da hoş görmezdim ama benim hassasiyetim diğerlerine göre daha fazla .sonuçta başımdan büyük birşey geçmedi ondan dolayıda hayata karşı dada zayıfım ve hassasım .şunuda unutma bu bir tercihtir tercihini farklı yapmış kadınlara saygım var.

• hep av pesinde olanlara dek gelmişsin güselimm:)senin şanssızlığın diyelim buna.

• evet bide şey diolar hep işte dışarda çok kız var onun peşinde olsam senle uğraşmam .

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet,tespitlerinde haklısın.Sıcakkanlılık yerinde yapılmadığı zaman kötü sonuçlar doğurabiliyor.Sadece iki kere girişimde bulundum diyorsun.Bu büyük bi rakam değil ;) daha yüksek olsaydı da böyle düşünmeye çalışmalısın.Genelleme yapmak arada kalan, tek tük iyi insanları da gör ardı etmen anlamına gelir.Ama şunu da aklında bulundur :) Sana göre aşırı olmayan davranışların başkasına aşırı gelebilir ve davranışlarını yanlış yorumlayabilir.Bunun bilincinde olarak hala yakın davranmaya devam ediyorsan da püskürtücü bir takım yöntemler geliştir derim . Hepimiz bi çizgisi,davranış biçimi vardır.O bize göre anlamlıdır ve en iyi yine kendimiz yorumlarız.Aynı inceliği,özeni karşıdaki kişiden beklemek fazlaca beklenti içerisine girmek demektir.

• bence adamların niyeti falan yoktu ciddi anlamda ondan oldu .yoksa bende falso yok ki.zaten arkamdan kötü düşündüklerini sanmıyorum kaldı ki birşey de yaşanmadı ki aramızda .

• Dediğin gibi de olabilir.Bence esas sorun senin beklentilerini anlamamaları ve yanlış yorumlanman diye düşünüyorum.

• öle aşırı bir durum yok ki ama .o bir bahane bence kendimce uydurduğum .çünkü sevgilim olduğu halde onlarla öyle yakın ilişkiler yaşamadım .nerden çıkarıyolar peki .istediklerini alamadıkları için gidiyorlar sadece bence .

• Boşver sen doğru olanı yapmışsın bana göre. İlişkiye razı gelsen yine bırakırlardı emin ol. zihniytleri ona basıyomuş çünkü.. karşına çıkıcaktır mutlaka istediğin gibi biri.

• öle iyiler hep kapılmıştır zaten .

• bencede ama mutlaka aralarda düzgünlerde vardır. gerçi hepsini kapmışlar ama:(

• :)bunların öyle birinin bile kıymetini bilmez zaten .

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...