• Sor
  • Bence

Sevdiğine sevgini benzersiz anlatan cümlen var mı?

Sevdiğine sevgini anlatmak istersin de kocaman kollarını iki yana açar işte bukadar parmak uçların gösterdiği her iki rotanın uçsuz bucaksız varlığı... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Aşk bazen acıyla tanışmanın adıdır prenses. Ve aşk, uçmaya kanat aramak değil, uçuruma kanatsız atlamaktır bilirsin.Bugün bizi görenler,Yarın 'Kimdi o?' diye sorarlarsa..Beni detaylı anlatma.Kısaca'Ömrümün geri kalanı' dersin..gibi gibi uzar gider :))

• onu aratmış bulmuş kopyalamış yapıştırmış ve düşüncesiyle benzerleştirmiş ya yeterli..

• teşekkür ederim :)

• rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 14

• kimseye söylemedim ama eğer olurda günün birin de söylemek zorunda kalırsam meleğim demek isterim.çok güzel paylaşım 5 points.

• arşivindeki bir şarkı fonuyla söylemen dileğiyle.. teşekkürler

• teşekkür ederim turta :)

• bir canım daha olsa onuda senle geçiririm:(ama ben geçirmem..

• aşk bir damla su ise okyanusum,aşk bir kıvılcım ise cehenemim,aşk bir tutam yeşillik ise balta girmemiş ormanım,bu tip böle sallarım :)

• Seviyorum Seni , Yaşıyorum Çok Şükür Der Gibi ..

• sevdimi anlatamam ben kelimelerle ama gözlerine bakarak yapabiliorum o işi nese kafamda deli sorular

• seviyorum seni nesnelere yeni anlamlar yükleme işte bir cocugun dondurmayı sevdigi gibi tenefüs gürültüsü ile seviyorum seni yarın ölecekmiş gibi seviyorum seni sanki kör olcakmış gibi seviyorum seni kitaplarımdan daha cok seviyorum seni , bimiyorum aslında ben pek beceremiyorum böyle şeyleri kurcalama işte herkezden cok seviyorum senibildigin gibi seviyorum seni göc yolunu kaybetmiş bir kuşun şaşkınlıgında yarın yokmuş gibi caresizce seviyorum seni

• wuuu meğer o bedenin altında ne yürek yatarmış da haberimiz yokmuş muş muş=)

• ah be gözüm sen bi bilsen bilsen ...

• sade sözle anlatamam

• dünyanın neresine gidersen git kimse seni benim sevdiğim kadar sevmeyecek demişliğim var..

• senın benı sevebılme ıhtımalini bıle sevıyorum.

• link Bazen çok söze gerek yoktur... Ben az konuşurum sen çok anlarsın... sevgi budur işte, konuşmadan bile onun kalbinde bir kıpırtı oluşturabilmektir...

• çok güzel bi paylaşım <3

Ağaç, Dalındayken Bilmezmiş Yaprağın Kıymetini, Düştüğünde Anlarmış, Onu Ne Kadar Çok Sevdiğini...'

• Öncekileri Göster
    • Güzel, bilmek lazım evet..

• Kesinlikle..

• ağzım iyi laf yapar spontane şekilde çok da güzel yapıştırırım lafı ama 20'li yaşlarda yapardım bunu , ayrıldığınızda gözlerini kör eden nankörlük edilen güzel sözleri zihinlerinin kör karanlıklarına itiyorsa kimse için şair olmaya gerek yok

• evet var ...ey sevgili ! ..seni, sonsuza dek sevebilmek icin; kendimi klonlamak, doğacak olan klonuma, seni bilmeyi, tanımayi, özlemeyi, sevmeyi ve bu olguyla kendini klonlamayı öğretmek istiyorum.. en derin sevgilerimle..

• artık olmayan birine methiyeler yazmak istemiyorum...

• seni annem gibi seviyorum

Kızlar Ne Diyor 10

• aşkın ruhumu esir aldı,ipek zincirlerinden kurtulana kadar kalbim, sonsuz bir yakarışla seni seveceğim...güneşin ilk parlak ışıkları gibi karanlığımı aydınlatan ruhunu,sessizliğime müzik katan sesini,gülüşündeki ilkbaharı hep seveceğim...

• Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler yetmez. Sadece seni çok sevdiğimi bil...

• sanki tüm şairler seni sevmiş , her dizede seni buluyorum ..

• ey sevgili.seviyorsan uğraştırma belli et sevmiyorsan uğraştırma reddet

• Şimdi bunları dökemem burada

• Seni tahmin ve tahammül edemiyeceğin kadar çok seviyorum..

• bende seni<3 ;)

• Öncekileri Göster
    • <3<3<3 şeritleri benden..

• :)) <3

• senin çocuksuluğunu seviyorum.sana sarılıp saçlarını karışdırıp öpmek istiyorum.

• Yüzüne baktığım an herşeyi unutuyorum. Kendimi bile ..

• yok

Yükleniyor...