• Sor
  • Bence

Sevgililer ne yapar, erkek nasıl bir tavır sergilemeli?

Ilk sevgilim nasıl davranacağımı bilmiyorum 19 yaşındayım.Bu zamana kadar hiç kimseyle çıkmışlığım yoktur.Merak ettiğim sevgiler ne yapar erkek... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Rahat ol sureklı mesaj sureklı bıyerlere gıtmenız sart degıl kendını nasıl rahat hıssedıyorsan oyle ol sıkma yanı kendını :)

Kızlar Ne Diyor 5

• içinden nasıl geliyorsa ona neler soylemek ıstıyorsan soyle

• Şimdiden söylüyüm sürekli seni seviyorum deme ona vazgeçilmez olsa bile öyle olduğunu hissettirme çok sevdiğini belli etme ilgisizde olma 2sinin ortasını bul.

• çok sık mesaj atıp sıkma kenedenden ama hiç mesaj atamamkda yapma sonra kız sogur. bunun sınırını iyi bil. aşırı kıskançlklar ypma yernde olsun. hepde buluşma haftada 2 gün falan yeterlidir. olmadı haftada 1 gün

• ilk mesajı sen atncan ama cevap vermeden baska mesaj atma sürekli gezersenizde sıkılrsın bence :) her pazar gezdr 2 haftada 1de :) özl bşeyler yapn bnceeeeee

Erkekler Ne Diyor 3

• "çikolataa" 'nın dedigine aynen katılıyorum birde hediye işine yuzuk ısıne felan hic bulasma cimri ol demiyorum erken surekli mesaj atmalıyım sorusunada atma bir sureden sonra konu bulamıyorsun burda geleceksin sevgilimle konu bulamıyoruz onerirmisin diyeceksin :) biraz özlemek iyidir bir sureden sonra konuşmak icin konusuyor moduna girebilirsin yani boş boş şeyler.Kızı sahiplen ama karınmış gibide davranma kıskançlıgın dozunu guzel ayarla.Cok sıkma cok serbestte bırakma ayarlarsın onu sevgilinin kişilige gore hadi kolay gelsin

• Kendin ol.Fazla konuşma, onu konuştu tanımış olursun.Dinle ve o konuşurken sözünü kesme.Kızlar sözünün kesilmesine çok bozuluyor.Mesaj trafiği kendiliğinden gelişir.

• Bırak gitsin nasıl ne yaptığının önemi yok.

Yükleniyor...