• Sor
  • Bence

Sevgilime güzel bir hediye yapmayı planlıyorum...sorum erkeklere siz olsaydınız beğenir miydiniz

arkadaşlar şimdi bi kavanoz alıcam böyle süslü püslü bol kalpli falan üstünde, 100 tanede kağıt olucak içinde , her bir kağıtta en güzelinden sevgi sözcükleri olucak nasıl sizce siz olsaydınız beğenirmiydiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• benden sana daha orjinal bi fikriyat;kapsül ilaçlar vardır bilirsin; plastiğimsi bi şeye sarılıdır hap içinde toz gibi ilaç vardır. eczanelerden alırsın. alırken ne olduğu önemli olmadığını sadece dış kapsülün elde veya terde vs erimeyecek bişiy olmasını söyle. zaten kapsül dediğinde anlarlar. katarin kapsül kullanabilirsin mesela.neyse geçelim olaya. ilacın şişesinden hepsini boşalt. kapsülleri aç içindeki tozu çöpe vb bi yere dök. peşine kapsüle sıgabilecek küçük kağıtlara sözler yaz. rulo yap kapsüle koy kapat kapsülü. yapabildiğin kadar yap böyle. kendisine ilacın kutusunu da ver. verirken de her gün bi tane "oku" de. anlamayacaktır. sen yine de uyar da içmeye kalkmasın :) açıp oku günde bi tane tok karna de. zaten merak etme bütün kutu bi günde biter :) ben denedim biraz zahmetli oluyor yapmıştım fakat orjinal bi fikriyat.

• güzelmiş yaratıcı gerçekten teşşkrler :)

Erkekler Ne Diyor 9

• ya ne uğraşıyorsun tuttuğu takımın formasını al ooo değme keyfine

• git ona bir tane zippo çakmak al her erkegın sigara içmese bile hosuna gider bana da alınsaydı bayılırdım,yanımdan ayırmazdım

• BENCE ÜZERİNDE TAŞIYACAĞI BİR ŞEY AL ÇÜNKÜ DİĞER ARKADAŞLARI O ÜZERİNDE TAŞIDIĞI ŞEYİ FARK EDİP HEMEN OOOO HACI GÜZELMİŞ O NEREDEN BULDUN /ÇARPTIN DİYECEKLERDİR YANİ AL SENİN OLSUN HEDİYE EDEYİM DEMESİNİ BEKLEYECEKLERDİR BANA VER BENİM OLSUN DEMEK İSTİYOR . SONRA KIZ ARKADAŞIM HEDİYE ETTİ DEDİĞİ ZAMAN HEM GURURLANACAK HEM KİMSE İSTEYEMEYECEĞİ İÇİN KEYFİ YERİNDE OLACAKTIR... :DDDDDD

• erkekler anlıktır kızlar uzun solukludur bu yaptığın ancak kızı mutlu eder erkek için daha özel düşünmelisin

• çok anlamlı tebrik ediyorum arkadaşım seni yapılabilecek en büyük jest'lerden biridir bence.. bu tarz şeyleri içinizden gelip tekrarlamanız ilişkinizi ateşler..

• Parayla değilde,emek verilerek yapılan hediye daha çok hoşuma giderdi.

• Uğraşını taktir ederdim, çok yaratıcı bir fikir değil kanımca.

• çok klasik ben olsam beğenmezdim

• erkekler öyle şeyi sevmez ağır bir parfüm olması lazım.yada saat felan bütün erkekler saate bayılır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Lisede butun kizlar yapti bunu . Hos degil. Bence bir not yaz evinde odasinda biyerekoy . Emin ol onu bulunca o gulumsemesini hep hatirlayacaktir

• ben erkek olsam beğenmezdim

• Herkes aynı seyı yapıyor cok sacma bence

• ben bır kutunun icine koymustum 71 kağıt her birinde bir söz...cok zor o sözlerı bulmak önceden söyleyeyim...sevgililer günü icin yapmıstım...bilmıyorm cıkarıp cıkarıp okuyorsa ama cok begenmıstı.(cıkmamızın 71. gunune denk gelmisti cunku sevgılıler gunu)

• Böyle incikli cincikli sevgi pıtırcıklı şeyleri beğendim derler ama sırf hatrın için saklar git adam gibi tuttuğun takımına ait bir şey al deli gibi sevinir boynuna atlar tecrübeye sabit :D

Yükleniyor...