Günahsız bir şekilde nasıl ölebilirim?

Red-John
Evet beyler, bayanlar inançlı ve ibadet eden biriyim fakat aşık olduktan sonra hayatım altüst oldu. Önceden neşeli hayat dolu şen şakrak hiç bir şeyi kafaya takmayan herkesin sevdiği biriydim. Şimdi mi, şimdi bambaşka biri oldum, çekilmez sıkıcı bir insan oldum. İnsanlar sıkılıyo uzaklaşıyo benden. Olmaz demeyin valla bir bakmışsın aşık olmuşsun havalarda uçuyosun her şey çok güzel, yalnız beyler hanmlar unutmayın bu ani çıkışın sert bir düşüşü de olabilceğini. Olum aşık olmayın, gidin çiçeğe yorgana yastığa aşık olun ama nefes alan hiç bir şeye aşık olmayın. Aşık olup birlikte olan mutlulara lafım yok fakat hayatın insanın ne çıkarcağı hiç belli olmuyo o yüzden kimseye ne bağlanın ne aşık olun, hiç aşık olmayanlar: hayatınızı yaşıyosunuz be olum.
Bakın ne tip ne para maddi değerlerin sevgi katında hiç bir değeri yok. Benim tipim var yakışıklıyım, boy post maşallah , param var, ne haltıma yarıyo? İçin güzel olcak birader yoksa yaşanmıyo bu hayatta. Delirdim ben sıyırdım kafayı, hemde öyle böyle değil. bir doktora görünsem direk tımarhaneye şutlar beni. Şimdi ben ölmek istiyorum ve inançlı birisi olduğumdan intihar edemiyorum yoksa çoktan ölmüştüm. Şimdi intihar etsem sonsuz cehennem, olmaz yani. Aklıma tek gelen bir savaşa girmek ve şehit düşmek, Filistine gitsem bir bombada bana denk gelmezmi? Hiç arkamda bırakıcağım insanları düşünmüyorum ne ailemi nede beni seven insanları, sadece ölüm. Filistine savaşa gitmem için bana imkan sağlıcak varsa elini ayağını öperim. Nasıl bir umut varsa artık içimde. ya da günahsız başka şekilde nasıl ölebilirim dostlar. Olum aldığım her nefes zehir gibi geliyo lan, bıktım şu hıphızlı atan kalbimden sıkışan kalbimden. Zihnimde apansızca fink atan düşüncelerin haddi hesabı yok. Ne psikoloji kaldı nede hayat. Bitti her şey. Hergün nasıl ölebilceğimi düşünüyorum belki biri bir öneride bulunur. Son öneri, yazıda çok söyledim ama, aşık olmayın olum malmısınız!
Günahsız bir şekilde nasıl ölebilirim?