Sevgiliye güvenmek ne demektir? Sizinde bu duyulan güvenden rahatsız olduğunuz zamanlar oldu mu?

Şu ana kadar ki ilişkilerimde hep geldiğim nokta bu oldu! Karşımdaki insana inanılmaz güven veriyorum, ben nereye gidersem gideyim, ne yaparsam... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumun aynısını bende yaşıyorum.Aslında insan kendi içerisinde bunu düşündüğü zaman gurur duyuyor.Ama karşı taraf bunu bazen çok abartıyor.Sanırım bunun dozunu tutturamıyoruz kendimiz merak ettirmeyi başarırsak az da olsa bu durum onlarda farklı bir izlenime neden olabilir.Yapılan faaliyetleri anında anlatmazsa kendimizi özletirsek özlem duygusu ağır bastığı zaman merak duygusu dahada artıyor.O insanların her an bizi kaybedebilecekleri hissini verirsek yer yer bu onların bu kadar rahat olmalarını engelliyor.

• merak etmemesi degil asil sorun, (simdiki erkek arkadasim), sorar mesela onun ilk kez duydugu bir arkadasimla goruseyim nufus kagidini sorar resmen, ya da ozleminde otesinde ne bilim asiri guven ozensizlik getiriyor erkekelrde. mesela ben hala onunla bulusurken herseyime dikkat ederim, suslenirim ya da tartistiktan sonra hosumuuza gidicek birlikte yapicagimiz seyler bulmaya calisirim sogumayalim diye, ya da cok uzun sure ayri kaliyorsak onu dusundugumu belli eden seyler yaparim ama kar

• Öncekileri Göster
    • tesekkurler

• rica ederim.