Sevgiliye güvenmek ne demektir? Sizinde bu duyulan güvenden rahatsız olduğunuz zamanlar oldu mu?

Şu ana kadar ki ilişkilerimde hep geldiğim nokta bu oldu! Karşımdaki insana inanılmaz güven veriyorum, ben nereye gidersem gideyim, ne yaparsam yapayım, içleri hep rahat oldular. Aynı şekilde kısa bir süre sonra evlilik lafları ediliyor (onlar tarafından) ve o flörtün cazibesi kayboluyordu, çünkü yanımda rahat, kendileri gibi hissediyorlardı (hatta biraz fazla). hatta o güven duygusundan sanırım kaybetme korkusu yaşamıyorlardı belkide bilemiyorum.

Şimdi bu kötümü diyeceksiniz, inanın bende bilmiyorum. ama rahatsız eden birşeyler var, tabi ki sevgilimin yanımda rahatsız olmasını istemem ama ne bilim o ilk başlarda ki heyacanın çok kısa sürede ölmesi, ve artık eşiymiş kadar benim yanımda rahat etmeleri huzursuz ediyor beni, çünkü ben ole olmuyorum ya da ne bilim mesela yurtdışına gidicem yakında 3-4 sene kalıcam, Türkiyeye gidip gelicem ama neticede okulum orada.

Sevgilim o kadar rahat ki bu konuda, bu beni deli ediyor. Aaramızda bir sürü sorunlar oluştu son zamanalrda, ama adam gideceğim için azcık bile endişe etmiyor, bense evet gidince sorunlarımızın artmasından korkuyorum, en önemlisi kendimin bu ilişkiden vazgeçmesinden korkuyorum ama o rahat, inanılmaz güveniyor bana ve bu beni deli ediyor, azcık endişelenip daha özenli olmasını istiyorum mesela ama sanki adam 40 senelik eşini yolluyor.

Sizde böyle şeyelr yaşıyormusunuz? aslında konuşulurken güzel dediğimiz (güven gibi) olayın yaşamımızda sizi rahatsız dönemler oluyor mu? Sizin sevdiğiniz kişinin size bu kadar güvenmesi hoşunuza gider mi? ya da siz güvenir misiniz?


0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

 • Bu durumun aynısını bende yaşıyorum.Aslında insan kendi içerisinde bunu düşündüğü zaman gurur duyuyor.Ama karşı taraf bunu bazen çok abartıyor.Sanırım bunun dozunu tutturamıyoruz kendimiz merak ettirmeyi başarırsak az da olsa bu durum onlarda farklı bir izlenime neden olabilir.Yapılan faaliyetleri anında anlatmazsa kendimizi özletirsek özlem duygusu ağır bastığı zaman merak duygusu dahada artıyor.O insanların her an bizi kaybedebilecekleri hissini verirsek yer yer bu onların bu kadar rahat olmalarını engelliyor.

  0|0
  • Şikayet

   merak etmemesi degil asil sorun, (simdiki erkek arkadasim), sorar mesela onun ilk kez duydugu bir arkadasimla goruseyim nufus kagidini sorar resmen, ya da ozleminde otesinde ne bilim asiri guven ozensizlik getiriyor erkekelrde. mesela ben hala onunla bulusurken herseyime dikkat ederim, suslenirim ya da tartistiktan sonra hosumuuza gidicek birlikte yapicagimiz seyler bulmaya calisirim sogumayalim diye, ya da cok uzun sure ayri kaliyorsak onu dusundugumu belli eden seyler yaparim ama kar

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   tesekkurler

  • Şikayet

   rica ederim.