• Sor
  • Bence

Onu çok özledim... Ne yapmalıyım?

Uzun bir yazı ama Lütfen fikirlerinizi paylaşın benim bir ilişkim vardı yaklaşık 5 ay sürmüştü bitme nedeni ise benim kız arkadaşımın bana... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kardeşim ararsan belki ilişkinizin tamamen bittiğini idrak etmiş olacaksın.fikrimi sorarsan arama.senin durumun kötü geçen bir sınavın sonuçları açıklanmasın diye beklemek gibi bir şey.sanki açıklanması geciktikçe üstünden bir yük kalkar gibi olur.bırak saklı kalsın,isteseydi yada özleseydi şimdiye kadar arardı.çünkü senin giderken severek gittiğinin farkındaymış okuduğumdan anladığım kadarı ile.

Kızlar Ne Diyor 6

• tekrar bulus tekrar konus.gerekirse gururunu cope at.ama birak sana geri donsun.ozlem nedir iyi bilirim.sonucunda sende oda mutlu olucak.

• bence bayanlar genelde duygularını tam olarak bitirmemişler ise mutlaka arar, aramasına da kılıf uydururdu.. arkadaş olarak aradım falan gibi , yada nasılsın gibi falan filan örnekler çoğaltılır...sen unutmamışsın ama ne yazık ki o unutmuş seni o yüzden hiç kurcalama

• Bir ben özleyemedim şu gidenleri ALLAHIMMM neydi günahım dırırırırı :(

• Böyle zamanlarda düşünmemeye çalışmak en güzeli.Yoksa dayanamaz ararsın bir anlık bir boşlukla.Özlediğini bile düşünme.

• cok özlediysen ara

• 6 ay uzun bir zaman.bence arama öylece kapansın,o seni unutmamış olsa mutlaka bir ışık bir söz birşeyler yapardı

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...