Ben sevgilim ve hediye için üç kutu:)

merhaba. sevgilime 1 ay önce hediye gömlek aldım. ondan sonra 3 tane kutu aldım. biri büyük biri orta biri küçük. ortancasına çup çuplu tren aldım. benim baş harfim onun adı. ortada kalp var. trenın başı ve sonu. anlatamadım ama güzel bi hediye görünce begenceğine eminim.

şimdi iki kutumuz boş kaldı? ne koyabilirim bunlara. geçen annem eve çilek kokan mum almış( ama kokmuyo). sevgilimde genelde bana çilek kokulum der. hani bi kutuya çilekli mumu koysam saçmamı olur?

mektup kağıtları aldım. rengarenk. up uzun bi mektup yazayıp diyorum.

bide diorumki kağıtlar kare kare kesimi. hani küçükken bom oynardıkya. onlar gibi. hepsine bişeyler yazım. işte ben aşkı yanlız sana yakıştı için sevdim, uzak olsun benim olsun, bide aramızdaki küçük şakaları, benim ona rezil oldugum onları. böyle bunlarıda kare kare kesim bi kutunun içinemi koysam şöyle 25 50 tane?

şimdi şunlara cevap verirseniz sorun hal olcak

1. kokulu mum saçmamı? (benim pek içime sinmedi göndermek)

2. kağıtları kare kare kesip bişeyler yazmak iyi fikirmi?

3. kutulara ne koyabilirim başka:(

4. bi kutunun içine jelibon alim. kalpli ve çilekli diye. hani bu mumdn daha iyi fikir?

dip not: 2 yıldır beraberiz

Güncellemeler:
kutunun için dolmuyor:( bi kç tane söz söyleyi verin gayri

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• kağıtları kesip kesip atma canım dışarda renkli küçük not kağıtları satılıyor onlardan al onlara yaz ben öyle yapmıştım 100 den fazla yazmıştım ve inan çok mutlu oldu sürekli okuyor :) mumu koyma biraz daha yaratıcı ol. ben kutu hazırlamıştım ama her şeyi bir kutuya koymuştum 3 kutu zahmetli şimdi sanki :)

0|0