Ben sevgilim ve hediye için üç kutu:)

merhaba. sevgilime 1 ay önce hediye gömlek aldım. ondan sonra 3 tane kutu aldım. biri büyük biri orta biri küçük. ortancasına çup çuplu tren aldım. benim baş harfim onun adı. ortada kalp var. trenın başı ve sonu. anlatamadım ama güzel bi hediye görünce begenceğine eminim.şimdi iki kutumuz boş kaldı? ne koyabilirim bunlara. geçen annem eve çilek kokan mum almış( ama kokmuyo). sevgilimde genelde bana çilek kokulum der. hani bi kutuya çilekli mumu koysam saçmamı olur?mektup kağıtları aldım. rengarenk. up uzun bi mektup yazayıp diyorum. bide diorumki kağıtlar kare kare kesimi. hani küçükken bom oynardıkya. onlar gibi. hepsine bişeyler yazım. işte ben aşkı yanlız sana yakıştı için sevdim, uzak olsun benim olsun, bide aramızdaki küçük şakaları, benim ona rezil oldugum onları. böyle bunlarıda kare kare kesim bi kutunun içinemi koysam şöyle 25 50 tane?şimdi şunlara cevap verirseniz sorun hal olcak1. kokulu mum saçmamı? (benim pek içime sinmedi göndermek)2. kağıtları kare kare kesip bişeyler yazmak iyi fikirmi?3. kutulara ne koyabilirim başka:(4. bi kutunun içine jelibon alim. kalpli ve çilekli diye. hani bu mumdn daha iyi fikir?dip not: 2 yıldır beraberiz

Güncellemeler:
kutunun için dolmuyor:( bi kç tane söz söyleyi verin gayri

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kağıtları kesip kesip atma canım dışarda renkli küçük not kağıtları satılıyor onlardan al onlara yaz ben öyle yapmıştım 100 den fazla yazmıştım ve inan çok mutlu oldu sürekli okuyor :) mumu koyma biraz daha yaratıcı ol. ben kutu hazırlamıştım ama her şeyi bir kutuya koymuştum 3 kutu zahmetli şimdi sanki :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 1-saçma2-yorucu-3-kendi parfümünü sık..sık ki seni hatırlasın4-jelibonu ye

• sevgilim parfum sıkmamı sevmiyor:) o yüzden benim kokum die bişey yok :) sana ne yapılsa hoşuna gider onu söyle bari

• Öncekileri Göster
    • benim yarın kargolamam lazım. senn dediğin yetişmez. ben tişört alırım. baskı yaptırtırım. bi günde giyerim. en güzeli. kokum sinsin içine. zaten hep isteyip durup tişört göndermiyorum.böylesi iyi olur.d

• Hea..bu daolur bak :) Yine mi ben fikir babasıyım? :) Mecnun Çınar olmak da zor beaa..Herşeye koş..herkese yetişşş

• Mumlar saçma gelir, kağıtlara yazabilirsin onu neden sevdiğini anlatan cümleler. Hatta tam olarak çıkmaya başladığınız tarihten o güne kadar olan günler için birer tane. Boş kalan kutuya da onun çok sevdiği bir şey olabilir mesela ne biliyim ton balığı, çikolata, sigara vs bilmiyorum artık. Öyle bir şey koyup; "Bana ulaşamadığın zamanlarda mutlu ol, yüzün gülsün diye" yazabilirsin.

• ben 1sene tuttugum defteri oana tutmuştum:) ilk çıktıgımızdan 1 yıl sonra hediye etmiştin. hala daha saklar. jelibon bizim favori mamamız. bana ulaşamadıgın... güzel söz çok teşekkürler

• Öncekileri Göster
    • çok yardımcı oldun mumu sana gönderim bari:D

• Teşekkür ederim :) Ama sen o mumları sevgilinle harca daha iyi ve daha özel olur :)

Kızlar Ne Diyor 5

• çok cocukca..

• sen söyle napim ozman?

• Öncekileri Göster
    • sen düşün senden mutlaka cevap bekliyorum:) 23 yaşındayız.:) sevgulum öğrenci

• tamam sizinle yasıt sayılırım bsy bulursam yazıcam sööz :D

• 1 saçma.2 fena değil.3 kendin el becerinle uğraşarak yaptığın bir hediye koyabilirsin.4 gereksiz.

• bir kutunun içine en sevdiği çikolatalardan şekerlerden alıp koyabilirsin gerçekten çok güzel bi hediye olur.:)) ikincisinede şu kağıtları kare kare kesip güzel sözler yazabilirsin iyi fikir , banada fikir verdin bende yapabilirim bunları :):)

• çikolata jelibon.d

• aynen :D

• kesinlikle kagıtlar güzel mumu bende tutmadım ama kafama şu takıldı bunları onun yapması gerekmezmi

• ah canım o benm için neler yapıo. ben çok ezildim bi kerede ben yapim dedim. dogum gününde bn ona tişört aldım. aldım uzattım verdim. hani al doğum gününmüş hediyeni verimde üstümden çıkmış gibi oldu. o şekilde verdin hediyesi. buzaten durup dururken yaptıgım bişey. sevindin sewgulum:S

• hmm anladım. çok güzel bi fikir seninki ama :)

• valla benimki asker şafak 245 galiba falandan itiberen her gün küçük bi kağıda onunla ilgili bişiy yazıp atıyom kutuya gelince beraber okuyacaz

• hım bunuda yapmaya başlarım bende olmadı:) bizim sevdicekte uzakta:(

• hm allah kavuştursun

• cümlemizi

Yükleniyor...