Sevgilimi seviyorum ama aldattım?

Gizli Üye
benım gayet guzel giden bı ilişkim var. sevgilim her anlamda kusursuz biridir. dört dörtlüktür. bir dediğimi iki etmez telefonunu sürekli elime verir sifresini her seyini. ona cok güvenirim cok duzgün biri beni cok önemsiyor. bende onu seviyorum. ama son 1 haftadır benden 7 yaş büyük ve sevgilisi olan birinden hoşlanıyorum.(ilişkisinde hiç mutlu değil ayrılmayı düşünüyomuş) bu kişiyle aynı apartmandayız, ve aramızda bir çekim var yani süreklı o beni görmek için dısarı çıkıyo ben onu. ve bugun bir anda opüstük. şimdi vicdanım hiç rahat değil sevgilim bunu asla hak etmedi. ne yapsam bilmiyorum yardım edin :(
Güncellemeler
+1 yıl
az önce aradım bir daha görüşmek konusmak istemediğimi söyledim apartmandakine. o da tamam dedi
Sevgilimi seviyorum ama aldattım?