Sevgilimden ayrıldım, unutmak için ne yapmalıyım?

Sevgilimden ayrıldım, unutmak için ne yapmalıyım?Daha yeni ayrıldık ama hala seviyorum ve unutmak istiyorum artık. Ne yapmam gerekiyor?

Güncellemeler:
öyle mi dersin :(
Biraz daha yardım!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Biraz kalbine sorular sormalısın. Yıpratma onu. Yıpratınca zaten gereksizleşir duygular körelir gider. ister istemez kalbin sana fısıldar. GErcekten de bu kişi mi olmalı diye. Tenine her dokunuşunu unutamazsın zamanla. Başkası girse bile hayatına sadece teni farklıdır duygular aynıdır. ilkinin devamıdır sevgin sadece devamı. Yeni aşk degildir. Yeni aşk aldatır aldanır. Bilinmeyenle yıpranmaktansa bilineni neden yeğliyorsun?

Erkekler Ne Diyor 13

• Buraya yazıyorum çünkü beni benden başkası anlamıyor muş gibi geliyor, şimdi yazacağım ve defalarca yazdığımı okuyacağım ama sizin okuyor olduğunuzu bilerek sizden yorumlarda bekleyeceğim, kız arkadaşımdan ayrıldım ve 1 buçuk ay oldu zamanın ne çabuk geçtiğine inanamıyorum neden, çünkü ben zaman geçmedikçe onun geri geleceğine inandım ama gelmeyecek bilincini de hep taşıdım ama hep geri dönsün istedim hala istiyorum ama herşeyin bilincindeyim eşyalarını hediyelerini hepsini göz önünden kaldırdım hatıralarını fotoğraflarımızı hepsini sildim sanırım 5 kere ağladım bence bu çok değil bilmiyorum , başka insanları tanımaya çalışıyorum , belki saçma sapan şeyler düşünüp yapmaya çalışıyorum ama ben farkıdna olmadan hayattımda doğru olan şeyleri yapıyorum geri dönüp baktığımda ve ben onunla sonumu görebiliyorum ayrılmanın mantıklı olduğunu biliyorum ama içimdekine anlatamıyorum ama biliyorum seviyorum ama daha çok sevdiğimi düşünmeye çalışyıorum unutmak istiyorum ama unutmamakta istemiyorum , sizce ben ne haldeyim . .

• zamanla unutursun unutmak için çok uğraşma daha fazla acıçekersin.bırak zamana..zamanın suları her şeyi temizliyor...

• romantik dizi ve filmlerden uzak dur..münkünse onu anma ve görme..hatırlatacak eşya ve nesneleri çevrenden uzaklaştır..not : hele kapsına içip içip gitme

• anladm

• bunu erkekler yapıyor, arkadaşlardan gördüm hiç iyi fikir değil çok rezil oluyorlar onun için yoksa

• Not bölümünü bi kız olarak hiç bir şekilde yapmam.

• 1 şişe beyaz şarap kendini bile unutturur.

• Yeni aşklara kapalıyım sadece unutmak istiorum bşka bişey istemıyorum

• ayılınca başka birini bul sen şimdi yok mok dersin ama olacak olan bu. Kesin çözüm yeni bir aşıktır.

• 1.gün unuttturur 2 .gün?

• kısaca sölüyorum beni istemiyeni ben hiç istemem sana tavsiyem seni istemiyorsa zaman falan hikaye sen kendini söle avut sevdigim insan askere gitti o nezaman müsaid olursa saten beni arar de aklında arıcak düşüncesi olsun enazından arıcanı düşünmek ...suan da beni bıraktı gitti veya ayrıldık birdaha görüsemicegiz düşüncesini sana düşünmeni tetiklemez askere gitti 18 ay var gelmesine sen normal hayatına devam et elbet arıcak seni merak etme ama aradıgında sen çoktan onu unutmus olucaksın emin ol ...kendine olan güvenini kaybetme bence daha karsına nekadar dürüstleri ve iyileri çikicak ah bir bilsen sana kolay teskereler askerlik çok daha üzülme geçer be dostum :))))takma kafana derim ben :)))) elbet teskere alicak merak etme...

• düşünce şeklin oldukça mantıklı belki ama bu kişiyi ben istemesemde süreklii göreceğimden dolayı böyle düşünemem istesemde olmaz yani :S
      ;)

• birseyler yasaman lazım . zamanı onunla oldugu noktada dondurmamaya gayret et. zamanın akmasına musade et ve ne bileyim bu arada geliş, degis birseyler ogren, birilerini tanı, birseyler oku. Yani sen degisince bir süre sonra onunla iyi ki ayrılmısım hayatta kesfetmedigim baska seyleri gorme sansım oldu diyeceksin.

• Bu düşünceyide beğendim aslında deneyebilirm.

• daha önce yazılmış 40 tane aynı soruya bak, cevabı var zaten. sadece sen inanmak istemiyorsun.ama sana da ne desek boş şimdi..inanmıyacaksın, acı çekeceksin belki de. ben de çekiyorum ama ne fayda.

• Öyle işte.

• bırak unutma unutıyım derken daha çok bağlanıyosun rahat ol kendi halinde takıl geçer zmanla..

• Buda ilginçmiş

• ayrılmak isteyen oysa boşver değmez onun için onu unutmak istiyorsan bikere yazdğını unut onu sevme kelimsni ona ait herşeyi silmeye çalış hemen demiyorum ama zamanla onu unutmaya başlıcksn bunu için öncelkle kenedeni inandrmalısın yoksa bu yolda başarılı olamazsın o yüzden bolbol aarkdşlrlarnla yada toplumla içiçe olmaya çalış boş durup kendini odaya kapatıp ağlayrk onu düşünrek kaybeden sen olursn bak hayat durmadan geçiyor sende bundan sonra seni daha iyi seveblck değerni bilecek birini bulrsn henüz yaşında genç hem tek ayrılan sen değilsn bizlerde varız ;) !

• Evet :)

• Önce sen bii kendini kazanmaya çalış sonra bu aşamalrı halledersn !

• Pekala.

• Öncekileri Göster
  • unutmanın tek ilacı seni daha çok seven vede ilgilen birisi başka caresi yok bunun tabiki bana göre bu

• Onnu unutmak için başkasıyla çıkamam yapamam sevemezsem onu kullanmış gibi hissederim.

• eğerki eskiyi unutturacak biri çıkarsa öyle bir seversinki asla aklına bile gelmez eskisi

• Peki o kişiyi istemiyosan?

• Sevgilisinden ilk ayrılan insan sen değilsin. Geçer. Geçiyor. On yüz bin milyon tane soru işareti koymak senin durumunu diğerlerinden daha vahim yapmıyor.

• Soruma daha düzgün cevap verebilrdin.

• intihar ?

• hea gebersın kızz sacmalamaıyyn alonedalone

• ewt zaman lazımm ama seçici müzklerini dinle kalabalıkta yürüü takılmaca sie et :D

• Hıııı :S

Kızlar Ne Diyor 5

• Acele etmeye gerek yok zamanla unutursun

• Hayatın daha çok değişik yönlerini göreceğini düşün çok fazla insan tanıyacak değişik ortamlara gireceksin bunlar olurken zaman için de sen nasıl olduğunu anlşamadan düşünmeyi bırakacaksın zaten

• Umarım :)

• tabiki düşüneceksin doğal olan bu gördükçe, aklına geldikçe, özledikçe için acıycak sonra zaman la bu duygu hafifleyecek 18 yaşın artı sı nedir biliyormusun sürekli tazelenirsin her zaman karşına yeni başlangıçlar çıkar sadece zaman ver kendine mutlaka geçecek :)

• ama onu her görüşümde tekrar tekrarrr hatırlıcam düşünücm

• seviyorsan barışın akıllım ne kasıyorsunuz kendinizi

• Kendisi yapıyo kendisi ayrılıyo yapcak bişeym yok

• ya biraz rahat bırak ozaman bende çok arayıp sormam kimseyi ama hepsinin yeri ayrı severim yani

• Derslerine çalışamıyomuş çünkü bi seviglisi varmış falan filan.

• Öncekileri Göster
  • başkasına aşık olmaya çalış.. yani aşık ol derken başka biriyle ilgilen onu takip et vs anca öyle unutursun...

• Denediim.

• çok zor soru malesef:(zaman lazım

• :S

• tebessüm.

• Haklısın.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...