Erkekler sevdikleri kızlara diğer kızlara göre nasıl farklılıklarla yaklaşırlar? Erkeklerden cevap bekliyorum...

Erkekler sevdikleri kızlara diğer kızlara göre nasıl farklılıklarla yaklaşırlar? Biz kızlar bir erkeğin bizi sevip sevmediğini nasıl anlayabiliriz?

Güncellemeler:
artık bana küfür eden birisini istemiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seven erkek her türlü belli eder kendini...utangaçsa eğer yüzü kızarır, elleri ayakları titrer,tavır ve davranışlarından her türlü anlarsın sana karşı boş olmadığını...

bakışlarıyla,sözleriyle belli eder kendini.yakın olmaya çalışır, samimi davranır..

• başkasıyla çıkarsan onu unutmanı dahada kolaylaştırır ama sırf onu unutmak içinde biriyle çıkman yanlış bir karar olabiir.. .sana kalmış bir karar...sana ilgisi olan efendi , delikanlı biri varsa onunla çık istersen.daha çabuk unutursun.. zaten şuanki sevgilinle mutlu olman zor gözüküyor

• biriyle çıkmam veya başkasını sevmem şart mı yani

• nasıl yardım edicem? senin yapman gereken tek şey arkadaşlarınla gezip dolaşmak.. onu kafana takma..kendine yeni uğraşlar bul..boş kalırsan hep onu düşünürsün..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Guzel bi soru;

Erkek her turlu ilgisini belli eder. Ne kadar utangac olsa da mesaji karsidakine iletir.

• sorun olmaz sadece biraz zaman :))

• ama anlaması sorun

• o erkeğin diger kızlarla olan ilişkileriyle seninkini kıyasla büyük ihtimalle anlarsın.ama senden hoşlandığını anlayıpta eger ona karşı birşey hissetmiyorsan hemen kendinden soğut onu.kızlar genelde eğlence olsun diye karşı tarafın duygularıyla oynarlar.bu insalık suçu değil şerefsizlik suçuna giriyor...

• bazı erkeklerde kızlara oyun oynuyor

• sevdiğim kıza tabiiki diğer kızlardan daha fazla önem gösteririm. gözlerinin içine daha anlamlı bakarım. devamlı onunla muhabbet etmek isterim. fazla dozajı kaçırmadan küçük iltifatlar ederim. öküz değilse anlar heralde :)

• benim durumunda erkek öküz

• Güncelleme de yazmışsın.

... Küfüre son !

• Bir erkek sevdiği bir kıza diğer erkeklik düşüncelerini söyleyemez aklından geçiremez çünkü seven erkek öyle şeylerle işi olmaz genelde

Seven erkek hep sorar sunu yapalım mı suraya gidelim mi canın ne istiyor. Hep mutlu etmeye çalışır.

Seven erkek sürpriz yapar. yemez içmez güzel bi hediye almaya çalışır ws daha bi ton şey.

• çok basit, eğer senin sevdiğin beğendiğin herhangibir şeyi öğrendiyse yada senden laf arasında duyupta unutmadıysa seviyordur.

• sevdigi kızlara yani hoşlandıgı demek istiyosun? bir çok erkek boyle yiyecekmiş gibi bakar boyle yiyecekmişle yemiyecekmiş arası garip bi bakış bu tarif edilemez. bide cok ilgili olur yakınlasır nazik davranır sankı karsısındakı bır ınsan degılde kucuk bebekmiş gibi

• öncelikle, küfür etmeyerek yaklaşırlar! Zaten benim görüşüme göre, bi ilişkide küfür etmek "Ben malım! yanımda da mal birisini istiyorum.. Sende benim kadar malsan beraber olabilirz!" demekten başka birşey değildir..

Bazı insanlar kendilerine acı çektirmeye bayılırlar.. Umarım sende bunlardan değilsindir..

• senden uzaklaşmak veya seni kendine bağlamamak adına yapıyor olabilir.. Öyle birden değişmek, hiç bir insanın haddine değil..

• ama benim ondan hoşlandığımı öğrendikten snra küfür başla önce yoktu

• bak cici kız bir erkek eğer bir kızdan hoşlanıyorsa o kızı çok seviyorsa onu herşeyden korur ona sahip çıkar onunlan zamanın nasıl geçtiğini anlamaz onunlan daha çok vakit geçirmek ister seni sen olduğun için kabullenirse o erkek seni seviyor demektir eğer bir erkek bunları yapmıyorsa o erkek seninlen sadece kadınlığın için ilgileniyorsur sende bu tip erkeklere çok dikkat et lütfen

• peki ondan hoşlandığımı öğrenince benden soğudu tam anlattığın gibiydik...

• En basta hep kasilir pot kirmamaya calisir her soyledgne dikkat eder sevecen gorunmeye ugrasir

Eksi puan alinabilecek hareketlerden kacar

• erkeğin kişiliğine bağlı kimi kaçar kimi yanından ayrılmak istemez senle konuşurken yüzüne bakar toplumda hitap ederken sana doğru hitap edebilir.Senle ilgili sorular sorar sana veya bir başkasına kolay kıskanır kolay alınır... başka kızın yanında olsa bile aynı ortamda gözü hep sendedir..

• her erkeğin sevgisini gösterme şekli aynı değildir, kişiye göre değişir..

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım artık gerçegı kabul et. Bu ılgısız adam zaten senı sevememeiş. Ustune ahlaksızda davranmış kufur falan..

Sana bunu yapan adama halen nıye sevgı besleyesın kı..

Bıraz kendıne degr ver..

Salla onu bırak aşksız kımse ölmez..

• sabırlı olacaksın. Onla olmaya devam sanki seni mutlu edıyorda sankı sana saygı duyorda.. Daha ne kadar kufur duymaya devam edıceksın kı düşün ..

• kendi kendime akşam yatarken sabah uyanacaksın ve herşeye baştan başlayacaksın onu sevmiyormuş gibi dedim. 2-3 gün çok mutlu oldum ama sonra yine başa döndüm

• Gerçeklerı duygularınla degıl mantıgınla görmek ıstegınce zaten sogacaksın..

Bu soruya bak ve sankı sen sormamışsında ben sormuşum gıbı dusun..

Onun senı hak etmedıgını ve ne kadar degerlı bır ınsan oldugunu gör. Her ınsan gıbı senınde mutluluk hakkın.. Uzme kendını..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...