Evlenene kadar olmazmış ama daha yıllar var. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Sadece biz erkekler mi bu tür isteklere sahibiz? Kızlarda hiç yok mu? Sevdiğim kıza bu konulara girmemizi önerdim (İlla yapalım demedim konussak da olur dedim) ama verdiği cevap "ASLA".2miz de öğrenciyiz evlenme planları da yapıyoruz ama daha en az 6 yıl var evlenmemize (Okulun bitmesi, askerlik, iş bulma felan). Ve o, o zamana kadar beklemeyi düşünüyor. Ben de EN AZ (Daha da fazla olabilir bu en iyi ihtimal) 6 yıl boyunca arkadas gibi mi olacaz, evlenene kadar böyle devam mı edecez dedim. Ama kendini geri çekti konudan. Yani ne yapmalıyım bilemiyorum. Bir öneriniz var mı?6 yıl boyunca bir insan nasıl olur da dayanabilir?
Güncellemeler
+1 yıl
Konuyu devam ettirdi. Bıktım senden ve senin kafana taktığın şeylerden dedi bitirdi. Bittiği için üzüldüm. Ama bu gidişle birkaç aya ayrılacaktık zaten. Ama biraz kötü hissettim. Pişman olup geri döneceğimden korkuyorum. Sizce şansımı denemeli miyim?
Evlenene kadar olmazmış ama daha yıllar var. Ne yapmalıyım?