• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşım polis ve çalışma saatleri çok düzensiz. İyi mi yapıyorum sizce ?

Daha öncede konu olarak açmıştım. Erkek arkadaşım polis ve çalışma saatleri çok düzensiz bana bile hiç zaman ayıramıyo desem yeridir. Mesaj attığımda cevabı nerdeyse 10 saate geliyor . Alltan alıyım diyorum bencil olmayım diyorum ama sınır oluyorum :( Kaybetmek istemiyorumda deli gibi seviyorum. En sonki olayım şu oldu ona iyi geceler mesajı yazdım güzeldide cevap gelmedi sabah oldu yine cevap yok. Dün miraç kandılinde mesaj atmış çokta güzel bi mesaj sabahın 6 sında yollamış seni unuttum sanma hep ve heran aklımdaşın sen şu an uyuyosun ben sensiz günlerimi kötü geçiriyorum iyi kandiller öpüyorum tatlı uykular demiş. Bende haliyle sinirlendim ve bozuldumda sanada hayırlı kandiller yazdım yolladım bişey yazmadı yine az önce günaydın :) yazdım.. İyimi yaptım sizce napiçam ben ya bu arada 27 yaşında kendisi :S Hani eğer gerçekten müsayıt olamıyosa da saygısızlık yapıp onuda kırmak istemiyorum ama napiçağımıda bilmiyorum gerçekten

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• E tabi sonuçta memur ve ve polis.Bir kere yaptığı iş ciddi,arkadaşları ile oturuyor olsa bile sürekli telefon elinde olamaz.Seni de anlamak mümkün tabi bir bayan olarak ilgi bekliyorsun ama seviyorsan sabret biraz daha zaten ilişkinizin adını koyunca daha farklı olur herşey.

• Haklısın ama yemek saatinde yada afedersın wc dede mi yazamaz ben okadar polis görüyorum tlf ları ellerınde e halıyle üzülüyorum busefer arabeske baglıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • elimden geldiğince alttan alıyorum gık demıyorum ıste son mesajdada soguk bı mesajla sanada hayırlı kandıller dedım ama yıne dayanamadım az once gunaydın : ) dedim.. Yuz yuze gelmeyı beklıyorum herseyı konusmak ıcın

• En iyisi bu.Mesajla olacak iş değil.İnşaAllah çözersiniz.

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi yapmışsın :(

• seni aldatiyo olabilir benden soylemesi

• öyle biri değil..

• Öncekileri Göster
    • doğru söyluyorsun ama bu durumda yapıcagım pekte bırsey yok malesef

• ihanet varsa asla taviz verme cek kapiyi cik git

Kızlar Ne Diyor 1

• seni çok iyi anlıyorum benimkide şuan polis yüksek okulu okuyo tahminen ilerde oda çok yoğun olacak anlayışla karşılamak gerek çünkü mesleklerinden dolayı üstlendikleri görev gerçekten çok ağır Allah yardımcıları olsun. Sana gelincede sinirlenmekte haklısın çünkü önemsenmediğini hissediyorsun ama baştada söylediğim gibi gerçektn çok yoğun bir görevleri var eğer boş vakti varsa beraber buluşarak konuşamadığınız zamanların yerine bu tür faliyetler yapabilirsiniz mesajından anladığım kadarıyla oda seni çok seviyor inş bu problem çözülür ve ilerde mutlu olursunuz :))

• Insallah canım.. Birde doğu görevi çıktı 2 yıl doğuda olucak :( Konusmak ıcınde vakit yokki bacım gecen onuda yazmış en yakın zamanda görüşücez diye sanki fizandaa hıc mı vakti yok :D Oglen gidiyo goreve gece 3 lerde 5 lerde gelıyor anlamadım gitti.

• işleri zor gerçekten Allah yardımıları olsun. Benimki daha okuyo :D

Yükleniyor...