• Sor
  • Bence

Neden her şey ters gider her daim?

her insanda şans olmaz belkide ama bendeki gibi şanssızlıkda olmaz.işde şanssız arkadaşlıklarında,sevgililerinde,herşeyde.hani gökden herkese elma yağsa benimki çürük gelir oda kafama düşer.evet diyeceksinizki kendinden aşağıdakileri yada sağlıksız olanları düşün.evet düşünüyorum ve şanslıyım derken kütttttttt birşey oluyor.ve hep arka arkaya.yanii nefret geldi bana yıllar yılı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet bazen ben de aynı düşünceleri paylaştıgım oluyor,şansızlık mı,yoksa hayatın bize sundugu bu mu diye düşünüyorum,

• zaten çevremdekilerde der sende şansın ş si yok der düşünün o derece artık

• bana da gökten yagan elma deyilde ... yagsa bana farklı bir şey düşer,yada çöl ortasında kutup ayısı kovalar misali,anlamadım gitti,

• alara bu benımde hayatımda belli önemlerde sordugum bır soruydu.Terslik her konuda geliyo çtıuo helei çok istefdiğin bişyse dahads üzüyo.Terslıklrdrn ders çıkart.mesela arkadasların çıkar ıcın cebrendeyse onlara mesafe koykı senı uzmesın

• teşekkür ederim

• Alara olumsuzluklar basladımı gerısı gelir.pozitif ol ve bısey olsada ammman de geç.Sorun insan ilişkilerinde ise hatanı bul düzeltmeye calış

• büyü falan mı var diyorsun yani

• Sorun şu alara sen insanlardan olumlu yanıt beklersin hep.. ama olumsuz yanıt aldığında hayal kırıklığı yaşarsın... Benim gibi negatif yani olumsuz olmayı her düşünceye kötü bakmayı dene olumlu yanıt aldığında hayal kırıklığı yerine sevinebilirsin. :)

• bi çay demle gel sen konuşçaz :D

• sorun dediğin şeyler belkide normal olan şeylerdir sen büyütüyorsundur . ama şu yoruma koptum '' gusul abdesti al ''''

• gusül abdest al :D o da olmaz ise kurşun döktür nazar var sende tabi güzelsin kem gözler var dedikoducular

• sağol

• arkadaş sen çok takılı kalmış şans mevzusuna ama insan kendini şansını kendi yapıyor kişisel gelişim kitabı onda öyle yazıyor bi çok örneklede bunu cevaplandırmış bende senin gibi inanlardandım taki o kitabı okuyana kadar

• adı nedir kitabın

• üzülmeni istemiyorum fakat sende biraz kırıcı birisin

• bana ablam olsana diye mesaj atıyorsun nedenini sonruyorum.açıklama yapıyorsun sonrada ben kırıcı oluyorum ölemi.saçma değilmi

• Öncekileri Göster
    • şakamısın sen

• al işte kırıcısın

• gıdıklardan kurtulmak gerek:)

• Senin gibi arkadasim oldugu icin bile sansliyim:)

• sağol arkadaşım

• Öncekileri Göster
    • detaylı olarak konuşursam nebileyim ya .kafam dağınık

• Toparlariz merak etme

• bende öyle biz mutsuz olmak için doğmuşuz

• Böyle düşünme bence çünkü neyin iyi netin kötü olduğu idrak etmemiz zor olabilir.hayat bazen böyledir.düşüncelerini iyiye güzele ayarla mutluluk çıkar karşımiza.bu pollyanna mutluluk oyunu değildir.sadece inanç kuvvetlenmesi için yapılan bir alışkanlık egzersizi dir.

• çok yaptım buara bunaldım sanırım elimde olmadan

• Öncekileri Göster
    • tekrar sağol

• Tesekkurler iyi geceler

• sans diye bisey yoktur.

• evet yok bende hiç yok olmadıda hayatımda

• Öncekileri Göster
    • simdi basa donuoruz :D
      sans diye bisey yoktur.

• :((((

• ? soru yok ama üzülme hiç bişi üzlmeye değmez fin.s

• iyiler mutlaka kazanır... :P

• ben okadar iyiniyetliyimki ama kaybedenim.yanımdaki adamlar hin sahtekar sürekli kazanıyorlar.ben algılayamıyorum artık.herkese yardım ediyorum onlar küfür edip banane derken ben koşturuyorum aman kırılmasınlar aman olsun halledeyim ben aman allah iyilik yapanı sever diyorum.tam tersi en sefil ben oluyorum.özellikle son aylarda

• Öncekileri Göster
    • bugün işyerinde suçsuzken müşteri yanında yetkili bana bağırdı.kimse anlamadı birşey bende anlamadım meğer başkaşeye kızıp acısını çıkarmış.bukadarınıda kaldıramadım

• e kaldıramamn normal olanı zaten.sıkma canını salla gitsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadar olumsuzsun , kötu duşunuyorsun kötu seylerı goruyorsun

• evet olumsuzum çünkü hayatım olumsuz gidiyor.buderece buraya gelip bahsettiysem demekki ters bişeyler var

• sende ben gibi şükürcü casper, bulut tepemizde geziyoruz:)))

• moralim bozuk açıkcası.

• Öncekileri Göster
    • umarım düzelir herşey dayanamıyorum ben yoksa gerçekden

• resim sana ait ise ondan başlayabilirsin nacizane teklfim:) ve reelde de :)

• Baska insanlarin mutlu olmasi icin bizim mutsuz olmamiz gerek be guzelim hayat herkese esit degil ...

Yükleniyor...