Rüyada siyah köpek görmek ne demektir?

Dün gece rüyam'da siyah bir pitbull gördüm, ulan ben kaçıyorum o kovalıyor bir iki diş aldı makas alır gibi, peşimi hiç bırakmadı, köpekleride severim çocukluğumdan beri beslerim, nedir bu siyah köpek olayı varmı aranızda tabirler ile ilgilenen keskin bilgisi olan. Saçma komik her türlü yoruma hazırım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rüyaları yorumlayamasamda google dan yardım alarak yardımcı olmak istedim.Siyah köpeğin anlamı; Size yakın bu kişinin karanlık yüzünün ortaya çıkacağını ve onun gerçek niyetini göreceğinizi simgelermiş.Rüyasinda bir köpegin kendisine saldirdigini fakat isirmadigini görmek, düsmanlarinin kendisine dis bilediklerine fakat zararlari dokunmayacagina delalet edermiş.

Kızlar Ne Diyor 9

• Düşman, nokta.

• Hayra yor hayır olsun

• Sıkıntılısın belki , belki o gün köpekle ilgili bir haber izledin rüyanda gördün. her şey olabilir.

• köpek düşmandır.

• Dobermanımı ilk aldığım zamanlar benimde rüyama girerdi :D

• Bir ara boynumdan ısırdı, zor kurtardım kendimi :) ama ne kan var ne acı. Benimde dobermanım vardı 6 yaşından sonra vermek zorunda kaldım

• Öncekileri Göster
    • Çok muhafazakarmış :)

• fazlasıyla :) Seviyorum köpeğimi :))

• Google c

• düşman

• sabah rüyayı hatırladığında aklına gelen ardıl düşünce neydi,olay kişi ve ya belli belirsiz görüntü?

• Yanımdakileri hatırlamıyorum, birileri var ama kim olduklarını bilmiyorum, sadece köpekten her defasında kaçmama rağmen beni yakaladığını ve ısırmaya çalıştığını. 1 kere ısırdı boynumdan kan yada acı yok.

• esasen kendine mi kızıyorsun ama eleştirilmeye de kıyamıyorsun?babanla sorunlar yaşadın mı ve?

• Köpek cin demektir (rüyada) hele bi de siyahsa cinin dibidir . Duasız uyuma ))))))))))))))))))):

Erkekler Ne Diyor 8

• köpek ısırması köpek saldırısıKöpek ısırması yahut tırmalayamı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya,

• Kardeş RÜya Tabir Etmek ne Haddimize Hz. Yusuf A.s ye hasdır o lakin...İnsanlara Rüya gösterlir ve tabiri içlerine doğdurulur ki bir sebeb olsun diye...Rüya tabirlerini tecrübeyle Sabit Rüyanı anlatmam ama Siyah Köpek Gören insan Kendi NEFSini görmüştür kardeş..

• sıkıntıların bitecek ve istediğin şey olacak.

• Dost kazığı olabilir ortak dikkat et.

• Siyah köpek Çok yakında sinemaya gideceğine delalettir,izleyeceğin filmi sen seçeceksin tabi..

• link baya uzn

• kıçın açıkta kalmıştır

Yükleniyor...