Sevgilim beni terketti. Dönme ihtimali var mıdır?

Netten tanıştık, yaklaşık 4 senedir tanıyoruz birbirmizi. Daha önce hiç konuşmamıştık, son bir senedir hoş sohbette bulunduk, birbirlerimizin ilişkisi hakkında yorumlar yapardık. Fakat sonra görüşmeye karar verdik, etkileşim oldu ve çıkmaya karar verdik.

Karakter olarak ikizler burcu o trabzondan okumak için istanbula yerleşmişti. Şu an okulu bitti. Biz ise okuluna 4-5 ay kala çıkmaya başladık.

Sorum şu arkadaşlar; Son zamanlarda zor dönemler geçiyorum, babam kanser hastası, çıkmadan öncede koyu sohbetli olduğumuz için kendisi de ıyı biliyor.

Bir hafta önce mezuniyeti oldu, okul bitti ve Trabzona döndü. Mezuniyetine katıldım beraber kuzenleriyle tanıştım. Herşey güzeldi, Trabzona gitti değişti. Hak veriyorum. Özledi, orada yetişti, büyüdü, daha seyrek konuşmaya mesajlaşmaya başladı, neyse bu önemli değil. Bir gün babam rahatsızlandı ve ben iki gün onu arayıp soramadım haber veremedim. O da beni aramadı hiç. Sonra ben ona döndüğümde cevap vermedi, aradım, meşgul yaptı açmadı. Kuzenini aradım, açmadı. Sonra sesli mesaj bıraktım. Mesaj döndü görmedim diye, soğuk halleri, tavırları, anlatmaya çalıştım halimi anlamadı.

Ben iki gün ne yapmışım sorusunu sordu hep, anlattım bıkmadan, usanmadan. Soğuk davranışlarının nedenini sordum. O iki günde benden uzaklaşmış sanki ben ona yalan solemişim aldatmışım gibi davrandı.Ben iki senelik ilişkimi bu yüzden bitirdim dedi.

Sürekli kıyasla yaptı ve sonunda bitirdi nedeni ise o iki gün oldu. Yalvardım normalde böyle birşey yapmam ama dinlemedi yine de beni hep eski ilişkisini bu yüzden bitirdiğini söyledi. Hayatına biri mi girdi dedim asla yanıtı aldım ve bitti. Şu an ne yapmalıyım? Ben gerçekten seviyorum...

Güncellemeler:
Bu ayrılık olayınıda ben sorarak ögrendim yoksa bana hiçbirsey demeden soguk cevaplar veriodu hep ve buda üzülmeme sebepti.artık bana eskisi gibi davranmıyorsun dedigimde hemen olmuyor öyle dedi.tek tek soru cevap seklinde sordum.ve cevaplar her sordugumda daha bi olumsuzdu.ayrıldıktan sonra tüm sifreler değişti hemen ilişki durumunu silmeyip bana gizlemiş bu durumda birinin varlıgına daha cok inandım.
şuan sıkısmıs bi durumdayım.iş,okul,ailem bunalmıs bi durumdayım.bide bu ilişkinin neden bittigi beynimi kemiriyor.iyi düşünmek istiyorum.ben uzaktayım diyemi böyle yoksa artık istabula gelme sansı kalmadıgı için mi kafamdan nasıl atıcam bu düşünceleri arkadaslar yardım edin

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• kıyas kımle kımı kıyaslıyo senle eskı sevgılısınımı?o boyle zor donemınde kendını cok afedersınde bı kopekle fılan kıyaslasın once dandırık sebeplerden ılıskı bıtermı ya ıkı sene bıde boru degılkı bu

0|0
    • Şikayet

sevse bitmezdi...

• Şikayet

sorsan ama ben sevdım senın davranısların benı ıttı derler hepsının beynıne patates gırsın ınsallah

• Şikayet

evet beni eski ilişkisiyle kıyaslıyor.ben onu hiç eski ilşkimle itam etmedim.Bana sen beni düşünme ailenle derslerinle ilgilen diyebildi.Alcalıp ona yalvardım bırakma die ama uzatmanın anlamı yok dedi.iylikle bitsin dedi.bide zor anımda kosarmıs onuda ekledi daha fazlası olamazmıs 2 gün kopmus benden sogumus