Sevgilim beni terketti. Dönme ihtimali var mıdır?

Netten tanıştık, yaklaşık 4 senedir tanıyoruz birbirmizi. Daha önce hiç konuşmamıştık, son bir senedir hoş sohbette bulunduk, birbirlerimizin... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bu ayrılık olayınıda ben sorarak ögrendim yoksa bana hiçbirsey demeden soguk cevaplar veriodu hep ve buda üzülmeme sebepti.artık bana eskisi gibi davranmıyorsun dedigimde hemen olmuyor öyle dedi.tek tek soru cevap seklinde sordum.ve cevaplar her sordugumda daha bi olumsuzdu.ayrıldıktan sonra tüm sifreler değişti hemen ilişki durumunu silmeyip bana gizlemiş bu durumda birinin varlıgına daha cok inandım.
şuan sıkısmıs bi durumdayım.iş,okul,ailem bunalmıs bi durumdayım.bide bu ilişkinin neden bittigi beynimi kemiriyor.iyi düşünmek istiyorum.ben uzaktayım diyemi böyle yoksa artık istabula gelme sansı kalmadıgı için mi kafamdan nasıl atıcam bu düşünceleri arkadaslar yardım edin

En İyi Kız Görüşü

• kıyas kımle kımı kıyaslıyo senle eskı sevgılısınımı?o boyle zor donemınde kendını cok afedersınde bı kopekle fılan kıyaslasın once dandırık sebeplerden ılıskı bıtermı ya ıkı sene bıde boru degılkı bu

• sevse bitmezdi...

• sorsan ama ben sevdım senın davranısların benı ıttı derler hepsının beynıne patates gırsın ınsallah

• evet beni eski ilişkisiyle kıyaslıyor.ben onu hiç eski ilşkimle itam etmedim.Bana sen beni düşünme ailenle derslerinle ilgilen diyebildi.Alcalıp ona yalvardım bırakma die ama uzatmanın anlamı yok dedi.iylikle bitsin dedi.bide zor anımda kosarmıs onuda ekledi daha fazlası olamazmıs 2 gün kopmus benden sogumus