Kız arkadaşımla tartıştığımda ya da ayrıldığımda sinir krizine girip çevreme, çevremdekilere ve kendime zarar veriyorum?

DevoSenturk
Merhaba arkadaşlar. Benim bir kız arkadaşım var. Sürekli ayrılıp barışıyoruz ve sürekli tartışıyoruz. Basit tartışmalar değil durduk yerde yoğun tartışmalar... Her tartışmada, ayrılma aşamasında ya da ayrılınca kendime zarar veriyorum duvarları kapıları yumrukluyorum kocaman üç kişinin zarzor kaldırdığı masayı yere deviriyorum herşeye zarar veriyorum.. Hatta bir keresinde dışardaydım ve bir arkadaşım bana "nabıyon la yavşak" dediği için baya bir dövmüştüm. Arkadaşımda benden baya kalıplı.. Ailemin kız arkadaşımdan ve sürekli ayrılıp barıştığımızdan haberi var. Bu kızla ortalama 1 yıldır beraberiz. Ayrı kaldığımız süreleri hiç ayrılmamışız gibi saydığımızda. Benim bu sürekli kendime eşyalara ve çevremdekilere zarar vermemden dolayı ailem psikolojik tedavi görmemi istiyor. Ne yapmalıyım ne etmeliyim? Sizce benim sorunum ne?
Güncellemeler
+1 yıl
Ve sizce psikolojik tedavi görmeli miyim? :/
Kız arkadaşımla tartıştığımda ya da ayrıldığımda sinir krizine girip çevreme, çevremdekilere ve kendime zarar veriyorum?