• Sor
  • Bence

Bir erkek neden kızın gözlerine uzun uzun bakar?

sadece etkilendiğinde mi yapar yoksa erkekler bunu hep mi yapar?Sonra da bir şey yokmuş gibi davranır?Hı niye?Gözlerime sürekli bakıyordu.Kız arkadaşımda o herkese öyle bakıyor dedi.Öyle tiplerin amacı ne?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bi tanesi demiş ki buna, kızları etkilemek için gözlerinin içine bak. o mal da onu yapıyor.

• :DDDay var ya öldürdün beni saolasın.evet tam bir mal.şimdi de sallamıyo beni

• Öncekileri Göster
    • oğlum bak git :P

• :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Çıkmaz demeyin, şansınızı deneyiin. Milli piyangoo hatırlayan var mı?

• yani

• yaradan gözleri neden vermişki zaten bak gör diye bakmaktan bakmaya cok derın ıfadeler var sadece herkes bı yere bakabılır ama herkes aynı seyı goremez sonucta...

• iyi de her bakış bir değil ki...

• önemli olan niyet her zamanki gibi işte :):)

• kısa kısa bakmak işe yaramaz da ondan... :)

• hahaha bu iyiydi:)))

• bilemessin sadece tahmin edilebilir... belki hoşlanıyordur, belki gıcık kapıyordur, belki eniştesinin dıdısısın dıdısına benzetmiştir... burada bakışların çeşitleri önemli :) anlamlı, boş, mahoş, bayık ... hangi kategoriye giriyor acaba...

• anlamlı...derin...

• o zaman er kişi olumlu duygulara sahip biri olmalı... hoşlanıyor olabilir ve ya bakışlarının karşı tarafı rahatsız ettiğini düşünemeyecek kadar empati yoksunu görgüsüz bir insan da olabilir... ya da sıradan bir serseridir, yapmak istediği sadece rahatsızlık vererek rahatlama çabasıdır...

• ama beni etkiledi:S

• aşık olduğu için bakar

• ben gerçeği sordum.aşık olsa görüşmek ister o aşık değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Hep yapar etkilensede etkilenmesede çünkü bazı kızlar gözlerine uzun zuun bakılmasndan hoşlanmaz utanır erkekleriinde bu hoşuna gider uyuzlugna gözlerine uzun uzun bakar.

Yükleniyor...