Eski sevgilimle görüşeceğim ama başkasıyla birlikte oldum!

Gizli Üye
Selamlar,

3-4 hafta önce bitmiş bir ilişkim vardı sevgilimle bir daha hiç barışmayız, ne de olsa beni bıraktı bir daha geri dönmez, zaten aramıyor isteyen kişi arardı diyerek, ona geri dönüş yollarımı kapamak amaçlı başka biriyle birlikte oldum hatta bunu yaparken çok ağladım ama elimden bişey gelmiyordu. ölüyorum sandım onsuzken ölümü düşündüm kafam çok karışıktı bişeyler yapmalıydım yoluma devam etmem gerekirdi onsuzluğa alışmalıydım bir şekilde yoksa gerçekten ölücektim!

şimdi bir şekilde konuşmaya başladık ve buluşacağız. tekrar birlikte olmayı deneyeceğiz ama ben başkasıyla oldum. hani benim 2 senelik gerçek aşkım yalan oldu onunla birlikte olursam ve devam edersek ilerisi olursa evlilik vs ben ne yaparım ya onu aldatmış sayılır mıyım?

ben böyle bir ilişki istemedim ki herşeyimle birinin olup sonsuza kadar onunla olmak isterim ve o şu an bana benden ayrıldıktan sonra dışarda bile kimseyle görüşmediğini söyledi..ölüyorum galiba bu defa gerçekten...ne yaptım benn:(
Eski sevgilimle görüşeceğim ama başkasıyla birlikte oldum!