Dışarda öyle kızlar var ki, neredeyse çıplak geziyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Hayatın Bir Gerçeği Daha . . . Özellikle Kızlar Okusun .Erkek arkadaşınızla aranız çok iyi. Çok seviyorsunuz... Oda sizi aynı şekilde çok seviyor.Ama dışarda öyle kızlar var ki, neredeyse çıplak geziyorlar. Erkek arkadasınız daha sizin bacaklarınızı dahi görmemiş, ama ortalık kızların her yerini görüyorlar. İster istemez ! Gelde çıldırma şimdi ! Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?Bu kızlar yüzünden biten çok ilişki var ! (Kıskançlıktan dolayı)

Güncellemeler:
Saçma sapan yorum yapacaklar, hiç yapmasın lütfen.
Benim sorma amacımı kavradıktan sonra ne diyecekseniz diyin...
Ben kimse kapansın vs demedim. Herkes istediği şekilde gezebilir bu beni de bir baskasını da hiç ilgilendirmez. Ama herseyin bir yolu yordamı vardır. Bunu yolu aşan kızlar var ve o kızlar yüzünden biten ilişkiler. Vurgulamak istediğim şey bu... !
Kendime güvenim sonsuz benim bu 1,
Orasını burasını açarak ilgi çekmek isteyen kızlar, ilgi çekmekten çok ara bozan olur daima demek istedim bu 2,
Benim erkek arkadasımı araya katmayın bizim Allah'a şükür öyle bir sorunumuz yok olmazda bu da 3 !
Tama mı .?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Merak etme.Sanada , namuslu ve Allah'tan korkan kız seven erkek gelmişse.Hiç sorun etme.Çünkü onlar Allahtan korkmayanlardır.Allah tan korkmayan erkeğide kadınıda kafana takmayacaksın.Çünkü onlar 5 para etmeyenlerdir.Senin kalbindeki sevdiğin yanında.Kalbindeki ailen,arkanda.Ve kalbindeki dostların cennette bekleyenlerdir ;)

• Allah razı olsun kardes.
      Şöyle adam gibi yorum yapan sayılı kişilerdensin.

• Öncekileri Göster
    • oyle derler :)

• ;) aynen

Erkekler Ne Diyor 38

• Eger ortada cok buyuk bir sevgi varsa Laetitia Casta bile ciplak dolassa erkek kafasini cevirip bakmaz.

• alkışlıyorum...

• sadece fiziksel görünüşünden dolayı seviyorsa zaten bugün olmasa da yarın gidecektir halk diliyle tazelerin veya nataşaların peşine bu birazda kişilik meselesidir.bence gitmesinde sakınca yoktur mesele her şartta gitmeyenine rastayabilmen.

• bir e-ticaretci olarak talebı cok olam malın degerı duser dıyorum

• Rekabet edemeyen canlılar seçilime uğrar, bu da böyle bir şey.

• Bnce bi erkeğin bşka bi kıza bkması normal snuçta erkeğiz yani o kdarda kıskançlığa gerek yk sonuçta yanndaki kızı sevmese beraber dolaşmaz...

• bence yakışan giysin şu an gebzede oturuyorum hepsi barzo erkekleri kadınları mini etek giyene hayvan gibi bakarlar kendi peçeli kadınlarıyla aynı yolda yürü kavga çıkartırlar sırf bu yüzden tuzlaya taşınmayı düşünüyoruz kardeşim sokakta raad gezer ben bi kıza merhaba dediğimde senin anana bacına böyle yapsalar iyi olurmu gibi laflardan uzak kalırım kısa lafın uzunu erkek arkadasına at gözlüğü al dışarı bakmasın yada gözü dışardaysa sen aynada şöyle kendine iyiiice bi bak ben nerde yanlış yapıyorum de saygılar...

• Bende gebzede oturuyorum ve kesinlikle katılıyorum sana :( Neden böyle Gebze yaa yani sadece gebze değil bir çok yer böyle ama neden gebzede aşırı acaba bi fikrin varmı?

• ben gebzenin yerlisiyim yani en eskileriyiz gebzede şu anda sayımız bayaa azaldı yani gerçek gebzeli kalmadı bizim ailerimiz çok rahattır giyimimize içmemize hiç bişeymize karışmazlar ama gel görki dediğim gibi gebzede gebzeli kalmadığı için çoğu doğudan göç hepsi baskıyla yönetilmis hiçbişey görmeyen insanlar bu yüzdende hafif dekolte giydiğin zaman şeytan görmüs gibi bakıyolar

• Kafamı çevirip bakmıyorum, cinsel olarak asla onlara muhtaç değilim tamamen çıplak geçse görmemiş gibi davranırım hadlerini bilsinler

• Helal olsun sizlere ;)

• :)

• bir kızın düşmanı yine bir kızdır..bu çok açık

• vallaha madem kıskanıyorsanız sizde açıp gösterin sevgilinize başkasına bakmasın ha birde şuda var ben kız arkadaşlarıma (sevgili değil) sordum kızlarda kendi aralarında bu erkek ne kadar yakışıklı falan filan diye konuşuyormuş peki kızların yaptıkları nedir ozaman

• Münafığız her dem 3< Soran bizi aforoz edicek yeaaa

• Ayıp lan ayıp.

Sizinde bacınız var sizinde.

• bır ıktısatcı olarak ucuz malın talebı artar prensıbı uzerınden yola cıkarak cok acık gıyınen kızları talep bekleyen mallar gıbı goruyorum

• erkege baglı işte bu hususta İSTER istemez elimize düsüyosunuz bizde onların güzelliklerine ne yazıkki istek tavan yaptıgı icin ve o kızlar da cekici oldugu icin tatminkarlıkta olmadıgından malesef :(

• herkesin kültür anlayışı farklı..biten ilişkileri bırakın Bide erkek olarak düşünün kendinizi sürekli heryerdeler ve bi mücadele halindeyiz :D büyük sıkıntı :D

• tama

• kızlar gülünce tahrik oluyorum. sağda solda gülmeyin. önünüze bakın.

• İnsanlık duygularının kalmadığı bir toplumda elbette dizginleri elde tutmak zor bir iştir. Hele ki böylesine vahim ve ateş dolusu bir zamanda bunu yapmak ustaca sanaat sürdürmekten zordur. Ancak bu iş tamamen erkeğe bağlıdır. Eğer erkek elindeki ile yetinmesini biliyor ve gerçekten aşk ile şehveti birbirinden ayırt etmesini biliyorsa, dışarısı afedersiniz çıplaklar kampına dönse yine de dönüp arkasına bakmaz.

• gezsinler...sananeki..hatta bananeki..

• Özgüven meselesi. Kimisi kıçını başını açarak erkekleri tavlar. Kimisi zekasını, kişiliğini kullanarak. Buna bir şey yapamazsın. Kendine güvenmiyorsan kıskançlık krizlerine girer girer durursun. Bunda bi' sorun yok. Sevgilin öküz gibi bakıyorsa işte o zaman problem var demektir. Bunu kendisiyle konuşup halletmen lazım.

• Benim sevgilim bakıyo gibi birsey demedim. Ama böyle kızlar var ! Bu beni çıldırtıyo...
      Özgüvenim sonsuz. Ama bu soyunup gezmeliyim anlamına gelmez.

• Öncekileri Göster
    • Ya kardeş iyi oku bi!
      Sevgilim bakıyo demedim! DE ME DİM !
      Bu yüzden biten ilişkiler var dedim ! yaaaaa

• Tamam.

• Madem sorunun yok neden soruyorsun :)

• Siz nasıl meraktan saçma sapan seyler soruyosanız bende adam gibi bi merakımı sordum. düşüncelerinizi... .s

• Öncekileri Göster
    • :) bu kadar kastım ama yine terbiyeni bozmadın.
      muhabet için teşekkür ederim

• Bizde böyle kardes.

• Uzerinde kalanlarida ben cikarip atmak istiyorum.not: atmak fiili her iki anlamda da degerlendirilebilir

• teşhircilik ve güzel giyim arasındaki çizgiyi yakalayaman yığınla hemcinsin var doğrudur,ama o tiplere bakan hiçbir erkeğin niyeti onunla bir ömür geçirmek yada aşık olmak değildir rahat ol sadece göz çapkınlığı tehlike yok...

• af buyur da bi kuru göte sevgilimizi bırakacak kadarg*tolmadık. eğer öyle birisi varsa zaten göttür.

• Ahahaha g.t bi şaplatcaz XD

• öyle çok insan var. bu dediğin kelime onlara az bile rahat ol

• Vucut güzelse giyilir yakışıyorsa,çok abartı olmamak kaydıyla ama öyle giyinen kadınlar var ki vucudu güzel değil,giydiği hyakışmıyor sırf et parçası..açıkçası yakışana yakışıyor...

• açık gezen kızlar yüzünden hiçbir ilişki bitmez. bittiği iddia edilen bir ilişki varsa, bu zaten başlamadan bitmiş bir ilişkidir. kadınların çıplak gezmeleri hakkında soruyorsan, namuslu kadın kocasınındır, o çıplaklar ise kocası hariç herkesindir.

• e peki bir plaja, havuza gidince ne olucak bende bunu merak ettim.

• Off... konuyu çarpıtmıssınız iyice

• Hayır çarpıtmadım. Beden aynı beden değil mi ?
      Fark ne ?

• üf sus Allah aşkına

• Her yaz olan gayet doğal bişey bu.

• İsteyen istedigi gibi gezer.Erkek arkadaşın iradesizse sen degil bacagını ..cıgını göstersen eleman yinecbaşkasına bakar yapacagını yapar.

• Ben sevgilimden bahsetmedim farkındaysan. Benim sevgilimle bi sorunum yok.
      Yazdığımı iyi oku sonra konus.

• Öncekileri Göster
    • Nereye nasıl dokundurursan dokundur,saçma sapan soru sorarsan ona göre cavap alırsın.

• Saçma olan buysa, sonuna kadar saçmalarım bu kimseyi ilgilendirmez.

• suç ve ceza...

• ne kadar açarlarsa açsınlar ya sonuç olarak erkek eğer nefsine sahip çıkabiliyorsa bakmaz baksada görmez bakmakla görmek arasında ki ilişkiyi biliyorsundur

• Ya seven adam bakmazbence :D başkalarına

• erkeler ne yapsın kızlar utansın :) senin hemcinslerin bizim ne suçumuz var :)

• Etmusa katılıyorum.O zaman mesela tesettürlülerin ve ailelein olduğu yelerde yaşayın.

• Adam ne yapsın :)

• o zaman al sevgilini gotur dag basina. senin ayak bilegini gorup duz agaclara ciksin. abarti bu kiskanclik.

• Seven kıskanır abi .

• Öncekileri Göster
    • Beni anlamnızı beklemiyorum BEYLER. başlıkta özellikle kızlara sordum bu soruyu size değil.

• ayrimcilik...

• özgüvenin 0 , tahminen boyun 1.55 , kilo 45 felan , etsiz butsuz bişisin :)

• Yooo...
      Ben kendi adıma yazmadım ;)

• çok açıksa arkasından da konuşmam.bişi de demem haklarında..fazla açılmamaları makbuldür :D

• o kızlar orta malı. gt göstererek dikkat çekmeye çalışıyorllar..adam gibi adam zaten öyle bir kafın ile evlenmez

• ya varya öyle giyinmeseler ne olur ki gerçekten diyorum bunu ne olur açılıyorlar millet laf atıyor sonra niye laf atyıorlar(ben hayatımda hiçbir kıza laf atıcak kadar düşmedim nacizane :D) atar adam haklı resmen giyinmiyorsun sanki plajda mübarek.sırf bu yüzden sokağa çıkmıyorum sınavlarım var diye.insanın aklını dağıtıyorlar

Kızlar Ne Diyor 25

• Yasaklansın kısacık şortlar , minicik etekler ... biz giymiyorsak onlarda giymesin :(( sevgililerimiz elden gitmesin

• İyi ,şahsiyetli,karakterli,namuslu,şerefli birine denk gelmişsen ne alaaa..

• Yazdığın herşeye katılıyorum :) ama ne yapmalı? Elimizde kontrol edemeyiceğimiz şeyler daima olacak.Tum dünyaya çarcaf geydiremeyiz.Göz bu ve özellikle erkeklerin gözleri ne kadar bakmiyorum derselerde afet bir kadın geçince bakıyorlar.Kendine güvenmekten başka çaren yok.

• Heh doğru anlayan 3.kişisin beyb.Soran herkes benim gibi olsun kapalı olsun demeye getiriyor.Ama ifade edemiyor içinde yanan ateş bu yönde

• Öncekileri Göster
    • Yapacak bir şey yok :).Ya ondan bakmaması için rica edeceksin yada bu yaşadığın ilişkiyi gözden geçireceksin.İyi paylaşımlar dilerim.

• İlişkimi gözden geçircek bisey yok :) Ben sadece genelleme yaptım o kadar

• Ben bakamıyorum,ben rahatsız oluyorum bazen ...

• belki bazı ilişkilerde dediğinz doğru bende kıskanırım ama şöyleki o benim ve gitmek isterse saten gider ve tutamam olacak olan şeyin önüne geçemezsnz o yüzden düşünün o sizin kıskanıo insan sahiplenme duygusundan ama şunu düşünün onlar açtıkları için sevgilinizn karşısnda siz siz olduğunuz içn sevgilinizin yanında

• eğer bir erkek sevgilisinin saf güzelliği yerine açılmış kızlara bakıyorsa ondan hayır gelmez zaten...

• Isteyen istedigini giyer. Bana sorarsaniz erkeklerin antenlerini kontrol altinda tutmalari gerekir.

• Bence haklısın kendini teşhir etmek farklı bişey açık olmak farklı bişey.burdada sanamı kaldı mıllet kapansınmı gıbı yorum yapanlarda kapanması gerekmıyo herkesin ama topluma saygı duyulması lazım bi açıklık var bıde yerınde zamanında gıyınmeyıp kendını teşhir etmek var yani.bende açık bi insanım bu konuda seni haklı buldum türkiye de cok gelısmıs bi ulke degıl hala tabuları olan bi ülke e haliyle sokakta kendını teşhir edecek şekilde giyinirlerse insanların nefsine girdiklerini düşünüyorum ortada bastırılmış duygular var çünkü buda taciz ve tecavüz eğilimlerini arttırıyo haliyle.

• kendine guveni olmayanların boyle seyleri kıskanması normaldir

• güvenle ne alakası var !

• Öncekileri Göster
    • :)))))

• Hehe, katiliyorum=) +1

• Seviselim derim

• ahahaha... Farkettim ki eksileyenler olmuş. eğlenceli ve güzel cevap.

• Öncekileri Göster
    • erekğinki canda kızınki değilmi onun da çeker saygı duyar +1 derim:)

• haha saol

• nıye cıldırayımkı ısterse plaja gıtsın 100 hatunun ıcıne banane?gozune perde cekıcek degılım herhalde

• malesef bakıyo erkekler bende çok kıskancım ama kendime güvendim için çok sorun etmem bu arada açık seçik gezerim felan demiyorum tarzım değil ama senin dedğin gibi bazı kızlar öyle açılıyolar ve kendine güven de ordan geliyo bu kızlar aklı boş kızlar boşver sen onları çokta kendini kasma

• güzelliğine güvenmeyen eteğine güvenirmiş

• sen sevgılıne guvenmıyormusunkı bu sorunu yasıyorsun?bakar yanı hangı kız acarsa bakar yerı gelıyor bayanlar bıle bakıyor bence bunu kıskanıp ılıskı bıtırmek anlamsız bakmam dıyen bı erkek varsa o yalancıdır bence asıl ondan kork

• bakmam:-)

• Öncekileri Göster
    • o zaman benım cevabımda genellemeden olsun CANIM

• iyi güzel :)

• Sevgılımden kıskanmıyorum ancak gogsunu catalını gormekten kız oldugum halde tıksınıyorum hele bıde kılolu olanlar daha beter koca k..larını gormek zorundayız sankı

• Aynen ağzlarını yüzlerini yere dökesim geliyor sanki bi tek onlarda varmış gibi sergiliyolar o diğil öyle abartıyorki bence hiç giyinmesinler yani !

• Turk filmi formatinda :)

• senin erkek arkadasin iki bacaga tav oluyorsa o onun abazanligidir. adam gibi biriyle olman, cibildak hatunlar var diye feryat etmenden daha mantikli olur.

• Şşş !
      Beni deli etmeyin lan yeter artık .
      Ben, benim sevgilim mi bakıyo dedim be ! Bakanlar adına sordum. Sevgilime lafı dokundurmayın ! Benim sevgilimle bi sorunum yok. Ondan eminim ben !

• Öncekileri Göster
    • hea

• süper cevap ;)

• Edep haya kalmadi birak erkegin bakmasini, kizlar bile bakiyolar. Amacda bu degilmi zaten? Kimse hava cok sicak diye soyunmaz, niye testür icin sicak degilmi? Bence her erkeginde günahinida almamak lazim onlarinda bir cogu abartili buluyor ve sasiriyolar. Bacak gördü diyede kendinden gecen erkek varsada zaten abazaligini ilan etmistir ve seninde öyle biriyle isin olmaz. Bence o kizlari kiskanacagina aci, bi erkegin karsinda olduklarinda onlari nekadar ciddiye aliyolar sence?

• :Dadamın hiç suçu yok.malı ortaya bırakırsan hırsızın hakkıdır diymi bebeğim

• XD ahahahahaa

• al işte cevaba bak cevaba :D:D

• ayhh aynen aklıma geldikçe deliriyoummmmmmmmmmmm!

• Al benden de o kadar !

• NORMAL BİRŞEY AMA İNSANIN İÇİNDEN GELEN BİRŞEY

• seninle aynı fikirdeyim öyle bişey ki ben bile bakıyorum bazen erkekler hayli hayli bakıyodur malesef :(((

• ben nefse inanmıyorum abi,açana bakmak bildiğimiz kişilik problemi hakimiyetsizlik kudurukluk. Sonuçta herkesin istediği gibi giyinme özgürlügü var neden erkekler bakacak diye kızların özgürlüğü kısıtlansın ki? Ha şöyle birşey var ki bende kızların çok açık olmasına tamamen karşıyım kız dediğin adam gibi giyinir ağır taşı yerinden kaldırır fakat buna uymayan kendini et pazarı gibi sunanlarda var aynı yolda geçen her kıza bakan magandalar gibi bunlarda da tencere kapak misali ancak birbirlerini bulurlar.Soruna gelecek olursak eğer bir kızın erkek arkadaşı yoldan geçen kızlara bakıyorsa sorun çocuktadır. Konuşularak halledilebilir fakat çocuk bakmaya devam ediyorsa eğer yeteri kadar kız arkadaşını sevmiyor demektir seven insan her türlü hormonlarınada gözlerine hakim olur.

• Hay ağzına sağlık be kardes. İşte böyle düşüncelerinizi merak ettim sadece.
      Millet erkek arkadasıma laf etmeye basladı sinirlenirim bozuldu. Ben sadece bu cevapları, genel açıdan görmek istedim hepsi bu .
      Çok çok haklısın kardes. Allah razı olsun :)

• ne demek rica ederim :)

• Sen kendine güvendiğinden emin misin :D Geç bunları canım geç. Senin özgüvenin yok, bu boş laflarla avutmayı bırak kendini :) Kıskançlıktan çıldırıyorsun resmen, kendine güvenin olsaydı gelip bu soruyu burada sormazdın.Lafa bak; "Erkek arkadasınız daha sizin bacaklarınızı dahi görmemiş, ama ortalık kızların her yerini görüyorlar." Sorun buysa sende aç? Yabancıya bakmamış olur hemde.

• bugün etek giydim misal ben. kaç çiftin ilişkisi biter sence benim yüzümden?

• Etek giyenlerden bahsettiğimi hatırlamıyorum ;)
      Çıplak gezenler alınsın üstüne.

• Öncekileri Göster
    • Öyle deme herkes kapanmalı! Biz münafıkız! 3<

• holleyy!

Yükleniyor...