Dışarda öyle kızlar var ki, neredeyse çıplak geziyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Hayatın Bir Gerçeği Daha . . . Özellikle Kızlar Okusun . Erkek arkadaşınızla aranız çok iyi. Çok seviyorsunuz... Oda sizi aynı şekilde çok... Daha Fazla

Güncellemeler:
Saçma sapan yorum yapacaklar, hiç yapmasın lütfen.

Benim sorma amacımı kavradıktan sonra ne diyecekseniz diyin...

Ben kimse kapansın vs demedim. Herkes istediği şekilde gezebilir bu beni de bir baskasını da hiç ilgilendirmez. Ama herseyin bir yolu yordamı vardır. Bunu yolu aşan kızlar var ve o kızlar yüzünden biten ilişkiler. Vurgulamak istediğim şey bu... !
Kendime güvenim sonsuz benim bu 1,

Orasını burasını açarak ilgi çekmek isteyen kızlar, ilgi çekmekten çok ara bozan olur daima demek istedim bu 2,

Benim erkek arkadasımı araya katmayın bizim Allah'a şükür öyle bir sorunumuz yok olmazda bu da 3 !

Tama mı .?

En İyi Görüş

• Merak etme.

Sanada , namuslu ve Allah'tan korkan kız seven erkek gelmişse.Hiç sorun etme.

Çünkü onlar Allahtan korkmayanlardır.Allah tan korkmayan erkeğide kadınıda kafana takmayacaksın.

Çünkü onlar 5 para etmeyenlerdir.Senin kalbindeki sevdiğin yanında.Kalbindeki ailen,arkanda.Ve kalbindeki dostların cennette bekleyenlerdir ;)

• Allah razı olsun kardes.

Şöyle adam gibi yorum yapan sayılı kişilerdensin.

• Öncekileri Göster
    • oyle derler :)

• ;) aynen