İmplant yaptıran var mı? Ne düşünüyorsunuz?

İmplant: diş tedavisiyle ilgili, bilen bilir :) yaptıranlar... biraz çelişkideyim...sağlıklı mıdır? uzun ömürlü müdür? valla doktora kalsa herşey dört dörtlük :) ama benim gözüm korkuyor.. küçük bir ameliyat, artı benim bütçeme göre pahalı biraz da..o kadar acıyı çekip parayı verip üstüne memnun kalamamaktan korkuyorum...gerçi doktora ve yaptıran kişiye göre değişiyordur tabi de... bi sorayım dedimmm :D aklıma geleni soruyorum siteye :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yahu bu yaşta ne yaptın dişlerine?

• sorma bi agrio bi agrioo :D sinirlendim... ici curumus..gittim doktora al dedim sunu :D aldii

• Öncekileri Göster
    • İmplantlar ömürlüktür.. öbür taraftada kullanabilirsin, çürümez, erimez. :P

• tamam sagol zaten bende obur tarafi dusunuordum D:

Erkekler Ne Diyor 6

• daha bu yaşta o kadar kötü durumda mısın? yani dişlerin? son çare değilse yapma tabi

• yasla alakasi yok kafayla alakali :D yaa disim agriorduuu aslini ardini sormadan aldirdim... ve haliyle orasi bos kaldi ve yerinede ana dis gelmio :D implanttan baska carem yok...ahhh akilsiz kafam

• Ben yaptırmadım ama bana da gerekiyor implant. Yaptıracağım yakında. Yeni çekilmiş bir dişe hemen yapılmalı, bence çok geciktirme çünkü zaman geçip diş çekilen yer kapanırsa bunun açılması olayı var üstelik.

• Sen önce saçını kestir !

• hahahahah buna gulerimmm

• Öncekileri Göster
    • :D gebermis cix cixxx olmuoor

• canım sıkıldı !

• dişlerin çok mu sorunlu?

• 1 tanesi :D

• Öncekileri Göster
    • ben tüm üst dişlerimi yeneiden yaptırdım 1500 falan tuttu..

• Köprüde 2 sağlam dişi feda ediyorsun. Yazık. Şimdiki aklım olsaydı köprü yerine kesinlikle implantı tercih ederdim. Biraz pahalı ama neredeyse en doğal ve sağlıklısı bu.

• kesinlikle memnun kalırsın, tabii diş hekimi işinin ehliyse. zaten normalde bir çok diş hekimi dolgu, kanal ıvır zıvırla orijinal dişin gidebildiği kadar gitmesi taraftarıdır ama gencecik yaşında dişini heba eden bir dişi olmuşsun, yazık sana:)

• oyle agriodukii o an icin daha sonrasini dusunemedim... yanlis kararmis evet :D simdi melankoliye gircem gencecik yasimda disimi kaybettim .. :P

• Öncekileri Göster
    • görmüş kadar oldum... madem kendini bu denli kutsadın, bir gün dilek dileyip, çaput da bağlayalım evinin önündeki ağacın dallarına:)

• denedim eskiden...delilik degilmi :) yarin bi baktim bagladigim sey yerinde degil... ucmus :D birde ne goreyim dedem cope atioo :D hahah

• Sözlüğe danışıyoruz implant:İmplant, vücut içerisine ve canlı dokulara cansız maddelerin yerleştirilmesini ifade eder.Buna göre diş tedavisiyle alakalı değilmiş sadece.Niye karşı çıktım,çünkü soruya baktım aranızda implant yaptıran var mı?Hemen aklıma rammstein'dan dostum flake geldi.Pussy klibi için göğüs implantları yaptırmıştı.Aklımıza geleni sorarken dikkat edelim.Senin soruna cevabım ise bence yaptır,dişler gülüş önemlidir

• melek sorusunda aklına Engel gelen sen miydin?

• Öncekileri Göster
    • :)))

• :D cevaplayan ve soranlar karisti yaww

Kızlar Ne Diyor 2

• implant hakkında bildiğim tek olumsuzluk bazen diş eti , damak bunu kabul etmiyor implantı atabiliyor .. atılırsa yeniden yapılması gerekiyor..

• awww :S sgolun

• eğer dişin yoksa arkadaşım yaptır yoksa dişler yerinden oynuyormuş ve şekil bozukluğu yapıyormuş.

• dogru diyorsun ;) yaptiriom haftaya...

Yükleniyor...