Kız arkadaşım çok alıngan Ne yapabilirim? Acil yardımlarınızı bekliyorum?

MrDeniz
Nasıl diyim size her dediğim şeyi kendi üstüne alınıyor. Sonra bana şey diyor sen beni sevmiyorsun falan. Ben onu ölümüne seviyorum. Ama inanmıyor kendisi. Ayrıca bana deliler gibi aşık. Tribe girince telefonunu kapatıyor falan. Kapısını kitliyor. Acil yardım istiyorum
Kız arkadaşım çok alıngan Ne yapabilirim? Acil yardımlarınızı bekliyorum?