Sevgilinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız ve nasıl öğrenirsiniz?

lurisya
sevgilimin beni aldatçağını düşünmüyorum seviyor beni bebekler gibi mutlu etmeye çalışıyor,vaktide yok zaten aldatmaya,sürekli benimle mesajlaşırken de aldatamaz herlade.cinsel açıdan zorlama gibi bi durumda yok .ve benim yine de hep onun suan acaba ne yapıyor gibi takıntılarım var ona inandığım halde.biraz anlamsız kuruntularım var ama aldatıyorsada bunu nasıl anlarım sizce?
Sevgilinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız ve nasıl öğrenirsiniz?