Onunla tatile gitmediğim için ayrılan sevgili sevgiliyle tatile gitmeme izin vermeyen ailem hangisi haklı?

Gizli Üye
sevgilim arabayla sehayat edip tatil yapacaktı bazı otellerdede kalmayı düşünüyordu benimde gelmemi istedi beraber tatil yapalım dedi ben ailemden habersiz gitmeyeceğimi söyledim aileme sordum ama izin vermediler doğal olarak annem evlenmeden gidemiyeceğimi söyledi bunu sevgilime söyledim oda bir süre daha evlenmeyi düşünmediğini ve onla evlenmeden tatile gitmeyeceğim için benden ayrıldı onunla tatile gitmediğim için ayrılan sevgilimmi haklı evlenmeden gidemezsin diyen izin vermiyen ailemmi
Güncellemeler
+1 yıl
sevgilisiyle tatile gidip evlenen yok mu aranızda
Onunla tatile gitmediğim için ayrılan sevgili sevgiliyle tatile gitmeme izin vermeyen ailem hangisi haklı?