Ukrayna kızı, türk kızı, arnavut kızı, ve avrupalı kızlar?

büyükfırat
evet arkadaşlar öncelikle iyi bayramlar.. uzun araştırmalarım sonucunda vardığım nokta şudur.. biz türk erkeklerine ve örf adetlerimize en uygun ırk ukrayna-rus kızları.. türk kızları bizim kanımız canımız evet bunu kabul ediyorum.. ama erkekleri çok yıpratıyorlar, can sıkan istekler, gereksiz nazlar, biraz kendini beğenmişlik, biraz ukalalık, bunlar yoruyor, ha her türk kızını kast etmiyorum ama çoğu kendini hint kumaşı sanıyorlar, aslında bunun sorumlusu piyasamızda bulunan abaza takımının suçu bir kızın peşinden 10 erkek koşarsa bizim kızda kendini bişey sanıyor, aslında suç bizde bu hale biz getirdik, ve sıkıntısınıda biz çekiyoruz.. ama şuda bir gerçekki eğerki gerçek bir türk kızı hayatınıza girerse o hayat sizin için cennet olabilir tabi buda %30 luk bir kısımı kapsıyor eğer 30 un içinden bulabilirseniz ne ala.. gelelim arnavut kızlara bulmak zor evlenmek zor ama çok asil bir yapıları var hamarat, saygı, sevgi, sadık, kendi erkeğinden başkasını görmeyen gözler, gibi bir sürü olumlu özellik.. ama bulmak veya bir araya gelmek biraz şans işi.. avrupalı kızlara gelirsek, türk kızları avrupalı kızlara ( ingiliz, alman, italyan, norveç, vs vs) 10 basar... bu yazıyı neden yazdım aslında biz türk erkekleri türk kızı ile evlenmek veya sevgili olmak istiyoruz.. ama bizi siz yabancı hayranlığına teşvik ediyorsunuz.. rus-ukrayna kızlarına gelirsek , sakin yapıları uyumlu yapıları, alçak gönüllü, sadık, çok fazla bir beklentisi olmayan sadece mutlu olmak isteyen, açsan aç, toksan tok, bir kuru soğana talimde ederim seninle, paran oluna en lüks arabayada binerim seninle tarzı tip bu kızlar, yani aslında türk kızlarımızın 1970-80 li yıllarında ki düşüncelerini taşıyorlar. değişmemiş karakterleri fikirleri, bizimkilerin değişti malesef..
Güncellemeler
+1 yıl
güncelledim
Ukrayna kızı, türk kızı, arnavut kızı, ve avrupalı kızlar?
20 Cevap