Eski sevgili Facebook'tan silinmeli mi?

arkadaşlar eski sevgilinizi faceden siler misiniz ?yoksa o silmezse silmez misiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• face yada telefondan silmen sana onu kalbinden silembileceginin anlamıni getirmez

• öyle ama yinede silmek daha doğru gibi

• Öncekileri Göster
    • msnden neden silmedin? yahu aldatan bu adam karşı neden böylesin? tamam sevgi biryana ama iki yüzlülügünü artık gördün ya. bu kadar uzatma bence. şans vereceksen ver. ama aklında bidaha aldatır gibi bir şey kalmamasını saglaması lazım onun. yani. sans verceksen ver.
      Hem terketti hem aldattı diyorsun. ama hala kurtulduguna sukretmiyorsun ya. adam aldatmış düşünsene.bu adamın beş para etmez oldugunu hala anlayamıyorsun
      Aldatanların hele evliyken aldatanların gözümde 5 para etmedigini bil

• ya zaten sildim ki o adamı çoktan unutmuşum msnyi ama girmiyorum ki zaten .

Erkekler Ne Diyor 30

• silmedğne göre hala dewam eden kıvılcımlar mevcut sanırım..

• Eskiden kalpten silinirdi çok çok birde telefon rehberinden. Şimdi face,twit,msn,cart,curt.com da çıktı piyasaya

• bitmişse hayatımdan silerim.. ardından bir şey kalmamalı..

• herhalde yani.monica bir kere eski sevgiliyi napıcan.tamamen iletişimini kes stalker mod mu takılcaksın?zaten ilişki bitti mi ilk faceden siliyor insanlar?komiktir cebini silmez ama faceden silerler. sence neden ?facebookdan yedekliyorlar çünkü ortamlarını:) görünmek istemezler facebook flirt yatağı

• Eğer düzeleceğini düşünüyorsan silme faceyi dondur bekle ama yok düzelmez aramızdaki tüm bağlar koptu diyorsan gözünü kapat ve sil tuşuna bas. AMa ortak arkadaşlarınız varsa o seni onlar aracılığıylada takip edecektir. Bu yüzden ortak arkadaşlarınıda temizlemelisin. :)

• silerim

• ben sildim. Soyle dusun. Sen silmedn diyelm. Ya karsı taraf silerse o zaman daha cok uzulursun :)

• sildim ki çoktan ben ölesine sordum .

• hıc eklemedım kı:)

• aahaa

• ne silerim ne engellerim monica

• ben engellerim kardeşşş hayatımdanda engellerim

• Öncekileri Göster
    • hehee öle

• neyse görüşürüz ;) çüss

• bence çocuksu bi hareket kendimden biliyorum yani he unutmaya çalışıyosundur görmek acı veriyodur o zaman gözden ırak gönüldende ırak taktiği geçerlidir silinmelidir :)

• Ama hala ondan bahsediyorsun di mi sanki.. Zor silmek kalbinden

• zor ama ne yapim istenmediğim yerde durmadım

• Yenisi girip siler zaten :D

• silinmeli bence

• sil+engelle :)) yoksa sıkıntı yaratır.

• bunu başbakanlık genel danıştayına sor bence..facebook bu sonuçta..

• başbakanlık genel danıştayı mı? hahahahaha

• O silmeden silmem. Olsa da olur, olmasa da. Facebook çok önemli bir kriter değil benim için.

• O cocuu mesene den de feysden de silecesin..

• ahahaha

• atraksiyon peşinde değilsen silinmeli

• Silinmeli..

• Adı üstünde bitmiştir ve hiçbirşekilde iletişime izin verilmemelidir.

• silerimmm

• düşünüomusun sil sil :)

• eski sevgili hayattan silinmeli

• silinip blocklanmali

• sen blocklandın mı

• kisisel facebook u olmadigi icin son ayrildigim kisiyi blocklamadim, ama daha oncekilerin hepsi block listemde

• sileceksin tabii hatta onu hatırlatan her şeyi yok et. adını bir kağıda yaz ve yak kül olsun işte hayatından çıktı artık mutlusun

• silinmeli hatta engellenmeli...!

• silmek yetmez engelle

• Silinmeli mi? Üstüne benzin döküp yakılmalı...

• ahahha bencede

• çıktığınız bir arkadaşınız varsa .. bence eski arkadaşınızı silmeniz gerekiyor.ilerde şuan çıktığınız kişiyle problemler yaşarsınız yada kafanız karışır dönmek isteyecek yada tekrar birşeyler hissedecek size karşı nokta koymanız en doğrusu..saygılar

• evet var şu anda sevgilim .zaten silmiştim de mesaj göndermiş falan neyse cevap yazmadım zaen

• yeniliklere yelken açmalısınmerhaba bağyaan

• Sil ne yapıcan eski sevgilini saçma çocukça şeyler bunlar sil yaa

• silmiştim zaten zamanında

Kızlar Ne Diyor 29

Yükleniyor...