Aşkta, erkek küçük kız büyük olursa ne olur?

Erkekler kendilerinden büyük biriyle beraberken ne hissederler, neler için endişelenirler?Böyle bir durumda (kendisinden küçük veya oldukça büyük biriyleyken) kadınlar neleri düşünür, nasıl tavırlar sergilerler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiç bir şey için endişelenmiyorum. Muhabbeti, tecrübesi, hayat görüşü daha geniş olduğu için süper bir ilişki oluyor."Erkekler geç olgunlaşır" tezini çürüten cinstenim.

• Peki çevredekilerin algısı; ikinizin de yakın çevrenizdeki insanlara veya diğer sosyal çevrenize bunu kabul ettirme dönemi ? Bunları nasıl halledebilirsin?

• Öncekileri Göster
    • Kaç yaşa kadar peki?

• Alt sınır: 1985
      Üst sınır: 1989

90-92 'li bir sürü arkadaşım var onları tenzih ediyorum tabiki. Misalen, yarın '92li sevgilim de olabilir. Kişilik, dünya görüşü, genel kültür meselesi.

Kızlar Ne Diyor 8

• hoş değil

• bir yas fark olsa

• Aşk varsa olur

• sübyancı damgası yiyorsun ne olacak.benim açımdan sorun yok seviyorsam yaş sorun değil ama insanlar böyle bakıyor olaya.

• bir yas

• bir yaş çok fark yaratmaz ki hemen hemen aynı.

• arada aşk varsa hersey önemsizlesr

• bişey fark etmiyor..

• annesi gibi davranıyoruz,bu da fazla sıkıyo bazen,hatta coğu zaman. iyi bişey değil.bi daha istemem çok küçük biri olmasını.bi de duygusal olgunluk önemli,yaşı kaç olursa olsun hala cocuklugunda kalanlar da var.

• anlaşıyorlarsa güzel bir ilişki olur..

• ya olmaz ya . erkek büyük olacak koruyacak kollayacak sahip çıkacak olgun olacak ve taşıyacak onu kızı kendisi büyütecek .

• niye yaşı küçük erkeğin kolları yok mu sarıp kollayamaz mı? olgun olmaz mı? kendimden 8 yaş büyük biri ile ve 3 yaş küçük biri ile farklı zamanlarda görüştüm ve inanmazsın küçük olan daha olgun, daha insancıl, daha koruyucu ve daha ilgiliydi kişi ile alakalı..

• benim sevglm benden 2 yas kçk ve no problem herşey çoğu ilşkiden daa gzl gidio

Erkekler Ne Diyor 5

• Arada fazla fark yoksa yani kadın 1-2 yaş büyükse ve erkek de 20 yaşından küçük değilse bence sorun olmaz. Aşkın yaşı yok lafını bence herkes yanlış anlıyor. Aşkın yaşı yok demek insan her yaşta aşık olabilir demek ama dengine. Yani, yaş olarak dengine. Öbür türlüsü hem sübyancılık hem de akılsızlıktır. Yani 50 yaşında bir adam 25 yaşında bir kadınla anlaşabilir mi Allah aşkına, yapmayın ya. :))

• fart etmez

• 2 yas buyuk olabılır en fazla...

• Hiç birşey benim kız arkadasım benden 2 yaş buyuk neredeyse 2.5 yıldır bırlıkteyız sorun olmadı.

• yaşlar büyükse kadın menepoza eylenceli bir şekilde girer :)))

Yükleniyor...