Ülkücü erkeklere karşı zaafım var bana yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
arkadaşlar benim ülkücü erkeklere karşı zaafım var ama ben ülkücü değilim dinime bağlıyım çok ama. adam gibi adam, ağır başlı görüyorum buda hoşuma gidiyor ama onlar nasıl kızlara bakıyor bılemıyrm. bende ufak tefek, açık, yaşımı göstermeyen , kırılgan herkesın zarif dediği bir kızım vede bebek yüzlüyüm yani küçük gözüküyorum yine de bakarlar mı? seneye gazi üniversitesine gidicem. orda da çok varmış galiba ülkücü erkekler, reisler falan nasıl dikkatlerini çekerim? peki ülkücü biriyle sevgili olunur mu evlenilebilir mi? sorun olur mu ilerde merak ediyorum. hiç ülkücü sevgilisi olan var mı acaba? bide hangi üniversitelerde ülkücüler fazla gazi üniversitesinden başka? sorumu cevaplayanlara tesekkürler
Güncellemeler
+1 yıl
ya arkadşlar dinime bağlıyım derken ülkücü olmayan bir kızı kabul etmezler mı onu merak ettım o yuzden öyle dedim niye yanlış anlıyosunuz kı :(
Ülkücü erkeklere karşı zaafım var bana yardımcı olur musunuz?