Sevgilim telefonuma bakmak istedi vermedim sizce ne düşünmüştür?

Gizli Üye
Daha 1 ay oluyor cıkalı ve en nefret ettiğim şey telimin kurcalanması telefonuna bakabilirmiyim dedi. Bende neden dedimm donuk bir suratla sinir oldum çünkü. Oda dedi hiç bakıcam bir nedeni yok dedi bence gereği yok dedim. Sizce süphelenmişmidir benden halbuki hiçbirşey cevirdğimde yok arkasından sadece sevmiyorum bu işleri.
Sevgilim telefonuma bakmak istedi vermedim sizce ne düşünmüştür?