Cennette onla belki kavuşmak:) Sevdiğinizle bir ömür boyu sonsuza kadar sizce nasıl olurdu?

evet belki bu dünyada konuşamadık hiç konuşamama gibi bir durumda var ama ya o dünyada konuşursak insan sevdiğine kavuşacakmış inşallah ikimizde cennete gideriz düşünsenize sevdiğinizle bir ömür boyu sonsuza kadar sizce nasıl olurdu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bide şöyle durum var örnek bi taraf çok seviyor sadece o var o nun için ama dünyada bazı nedenlerden dolayı olmuyor kızın yada erkeğin sorunları var cennet harhalde o kişi seçme hakkı var bir yerde okudum dünyada evlenmiyen ahirete evlenecekmiş diye orda herkez evli olacakmış

• gercekten cok iyiymiş

• Öncekileri Göster
    • evet

• eksiyi verenler yerim sizi d;d;;Dd;d;

Erkekler Ne Diyor 13

• Huriler varken seni be yapsın ? :) Bir de bir kişiyle sonsuza kadar... Nasıl sıkıcı gelmiyor anlamıyorum, hatta herhangi bir yerde sonsuza kadar, evet cennet diye bir yer gerçekten varsa bile sıkıcı bir yerdir

• cok yanlış dusunuyorsun zaten orda sıkıcı diye bir kavram yok evet insan nasıl sonsuz olacak diyor ama oyle degil isin gercek boyutu Allah o duzeni kurmuş nasıl dunyada bir duzen varsa.

• Öncekileri Göster
    • bence bir kuranın turkçesini okumalısın

• Okudum zaten, sen okudun mun?

• gidip de gelen olmadıgına göree

• bu dünyada gönülleri bir olupta birbirini hakkaten sevip kavuşamayanlar için o diye biliyorum..

• yani bende onu diyorum

• Öncekileri Göster
    • sen aldırma kimseye derim çok doğru söylüyosun bununla ilgili hadis bile var.öbürleri dünya zevkiyle ahireti karıştırıyolar.bilmiyolar orada durum daha farklı..

• bencede haklısın

• Birr hadisi şerif kişi sevdiğiyle beraberdir der. Gerekli prosedürleri yerine getirdikten sonra inşallah beraber olucaksınız.

• inşallah.

• Ya ben onun için canımı vermeye hazırdır.Ama günümüz aşıkları (Her hafta kız arkadaş değiştiren tipler) sayesinde kız aşkdan soğumuş ve bizde öyle olacağız ne sen neden ben üzüleyim olmaz bu iş dedi.Ya ben babam öldüğünde bu kadar üzülmüştüm bir tek buda 2 oldu.OFFfff offfff

• evet bende oyle dusunurdum her hafta kız arkadas yani buyuk konuşmayayım ama anlamıyorum sırf gonul eglencesi icin insanlar biriyle cıkarmı asık olmadan ne oldu hoşlandım ama sogudum aldattım o zaman sevmiyordun yo boşluguma geldi ayrıldım o boşlukta sevgili oldum niye karsınızdaki insanları kandırıyorsunuz sırf sevgili olsun diye sevgili olunur mu

• Öncekileri Göster
    • inanırım ya artık her seye uzuldum elimden bir şey gelmiyor sabır

• aynen bende sabırr çekiyorum elimden başka bişiyde gelmiyor

• cennete girmeyi garantile de gerisini boşver. Rabbim elbet dünyada içimizde uhte kalmış arzularımızı tedarik edecektir cennetinde. Yarin olur sonsuza dek sarılırsın doyamazsın ... Of of

• haklısın...

• bekle kavurusursun :D

• Hurilerle kuma olmayı kabul edersen evet olabilir :)

• evet

• senle dünyada olmaz deyince bu işin ahireti va rdiye ümitleniyor insan ... diye bir söz duymuştum

• Çok güzel bir söz...

• Öncekileri Göster
    • bencede...

• -1 ayrıca yorumunu beğenmek zorunda değilim..

• cennete gidebilecek miyiz bunu bilemeyiz...

• eee tabiki yain Allah bilir

• Evet gördüğün gibi burada bazıları işi şakaya vurmuş veya dalga geçmiş. Çünkü adamın umurunda değil.

• bencede hangi dindenler insan inanmasa bile saygı diyor.gercekten anlamış degilim.

• El elin eşeğini türkü çığırarak arar. Bir hristiyan denen adam bile saygı duyuyor inançlara. Biraz saygı duysalar ne olur sanki.

• Bunun için son nefeste imanlı gitmek lazım.

• evet haklısın

• Öncekileri Göster
    • elbette yorumlar icin sagol cok dogru şeyler

• Sende sağol.

Kızlar Ne Diyor 7

• Elbet birgün buluşacağızz bu böyle yarım kalmayacak ikimizde saçları ak..şarkısı geldi aklıma

• evet uyuyor benim durumuma

• herkesin sevdiği başkaysa ne olacak ben bunu merak ediyorum.

• ıstemem.bu dunyada olmamısım otekı dunyada olsam ne olcakkı?o ordada hatun pesınde kosar ben malımı tanırım

• ahahahahah +1 :D

• Öncekileri Göster
    • zaten evlenmemişlerse yani birbirlerini beklemişlerse

• cıks bende ıhtımal yok kımseyı beklemıyorum kımsede benı beklemıyo:)ayımı alır gıderım:)

• sevdiğimin cennetlik olacağından çok emin değilim tabi gene ALLAHım bilir.

• evet iki tarafında cennetlik olması lazım bence .Allah hepimizi ıslah etsin

• amin inşallah :)

• Fukara tesellisi bunlar.

• yani ben ikiside unutamazlarsa yıllar sonra bile sevip olerlerse diyorum

• Onu Allah bilir.

• yani tabiki

• bacım artık hülya koçyigit izlemeyi kes :))

• Onunda sevdiceği olacak, mantık olarak onun da sevdiceğine kavuşması lazım. Ee grup olarak mı takılacaksınız afedersin?

• yani ben ikiside unutamazlarsa yıllar sonra bile sevip olerlerse diyorum

• Eksileyenleri kınım kınım kınıyorum, hah!

• bende seni

Yükleniyor...