Karakalem resmini çizmek istiyorum, hoşunuza gider mi?

sevdigim bir kızın karakalem resmini çizip ona süpriz yapmak istiyorum sizce ne kadar etkili olur :) yanlız karakalemim berbat ama elimden geleni yapiyorum şuan videoları araştırıyorum tüyolara bakiyorum bi emek harciyorum sizce hoşuna gider mi ?

Güncellemeler:
vallahi az bişey benzedi gibi çok sevindirik oldum ama yamuk oluyo sanki kagıdı egri tutarım olmazsa :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• burada önemli olan onun için çaba harcaman

• :D ayyy sevgilim böyle bi şey yapsın gülme krizine girerim.. ama çokta hoşuma gider :)

• valla bu yetenek işi istersen sabah akşam videolara bak pek bir yarar sağlamaz, resim çizmek örgü işi gibi öğrenilesi bir yetenek değildir gelişen bir yetenektir...ama eminim kendi başına dikkatlice resme bakarsan dikkatlice çizersen gölgelendirmeler yaparsan peçeteyle veya parmağınla gölgeleri ezersen güzel bişey çıkabilir..

• okadar ayrıntıya girmem ya biraz andırsın yeter bana profesyonel karakalem ustası olmicaz nasilsa :D

• yok zaten bu ayrıntı değildi
      bu karakalemin en temel özellikleriydi bunlarıda yapmasan karakalem çalışması olmaz ki!

• neyse bi denicem artik :/ gölgelendirme falan diyince o prof resimler aklima geldi :D

• umarım kıza benzer ya da en azından andırır.bol şans

• Bence ona verebileceyin en güzel hediyelerden biri tebrik ederim dogrusu seni hemi aklina böyle birsey geldiyi icin hemde üsenmeden bunu yapmaya calisdigin icin

Erkekler Ne Diyor 1

• Şaheserde yaratsan burnunu beğenmeyecek dostum vazgeç :D

• yok be inanmicaksın ama en çok burnu benzedi :D nihahaha :P gözler birbirinden uzak oldu sanki :( bide suratı yamuk oldu :D

• olum benzemesi önemli değil fotosunu çeksen de beğenmeyecek :D

Yükleniyor...