Kaç yaşında evlenmek istiyorsunuz?

...veya kaç yaşında evlendiniz? Sizce en uygun ve/ya en olgun olunan yaş kadın ve erkek için kaçtır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu aralar. :)) Bakalım, kısmet.

• owwww anlat çabuk

• Öncekileri Göster
    • Augustosta 23 olcam. Hep 23 de evlenmeyi hayal ederdim. 23 e yaklasinca artik hayalim yaklasiomu diye dusunmeye basliorum.. Yok arkadas ya hep korkardim icimde koca daglar vardi ama su son bi kac gundur evlenme.istegi var icimde sanki koca daglar yok oldu... Evlenmek istiorummm arkadas icim icime sigmio evlenmek.istiorumm :D Annesiylede konustuk bu gun her zamanki gibi gelelim dedi ama bu sefer konu degismedim direk GELINNN TEYZEEEE dedim :D Hayirlisi :D Allah sanada hayirlisinj versin insh.

• Evlenmek için evlenmiyorsan, yani gerçekten seviyorsan çok uzatmanın ve ilişkinin cılkını çıkarmanın bir anlamı yok zaten. Ben de bulsam şöyke kafama uygun, eli ayağı düzgün birini çok bekleyeceğimi sanmam. Hadi hayaırlısı. :))

• 30-35 arası

• hiç evlenmeyi düşünmüyorum...çok evlenmeyi istiyorum ama öyle bi kız yok kalmamış nerdeyse

• bulacaksınız .ama kendinize bir paha biçin önce sonra karsınıza cıkanı da öyle değerlendirin. istediğinizi bulmanız dileğiyle :)

• param olsa hiç düşünmem şimdi evlenirdim. erkenden cocuğumun olup, büyüyüp beraber arkadaş gibi gezip eğlenmemizi, çocuğumun arkadası olmak isterdim..

• paranız olmadığında sizi beğenen birini düşünmez misiniz ? :) varsa hoş olur bence...

• Öncekileri Göster
    • eğer gelirinizi artıramayacıgınızı düsünüyorsanız, güveninizi kaybetmeyip beklentileri az olan bir eş bulabilirsiniz. gelir artışı da tr içi zor gibi geliyor.

• Yani bakalım ama 5 seneden aşağı evlenemicem gibime geliyo (:

• kişi kendisini ne zaman hazır hissediyorsa evlilik yaşı odur evlilikde yaş degil beyin önemlidir bence ..

• 26- 30 arası :S ...

• Kadın 25 Erkek 30 kanımca. 1-2 yaş oynayabilir. Ama bu hep böyle olmaz tabi evlilik o yükü kaldırabildiğinde kaldırabileceğini hissettiğinde olur yaşla olmaz :)

Yükleniyor...